قوانین وبسایت مستر استاد:

کلیه کاربران این وبسایت موظف اند جهت استفاده از خدمات این وبسایت توافق نامه ذیل را مطالعه نموده و قوانین مربوطه را رعایت نمایند،عضویت در سایت و یا کامنت گذاری و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقررات ذیل می باشد.

بند۱- این وبسایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و کلیه محصولات این وبسایت با مجوز از نهادهای قانونی همچون وزارت ارشاد تولید و ارایه می گردد.بنابراین حقوق آثار تماما متعلق به شخص آقای حسین شیرمحمدی بوده و هرگونه بازنشر مطالب به هر نحوی (کتابچه،مقاله،چکیده چاپی و الکترونیکی،ارایه در شبکه های اجتماعی و …) بدون داشتن مجوز کتبی از ایشان ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

بند۲- خرید از این وبسایت با آگاهی از شرایط ذیل خواهد بود:

مشخصات اثر،مشخصات صاحب یا صاحبین اثر،قیمت تمام شده برای مشتری،شرایط گارانتی بازگشت وجه،اطلاع از کلیات سرفصل های محصول آموزشی.

بند۳- خریدار محصولات آموزشی این وبسایت صرفا مجاز خواهد بود تا خودش و اعضای خانواده اش شامل (پدر،مادر،برادر،خواهر،همسر و فرزند) از آن محصول استفاده نمایند.به غیر از افراد ذکر شده هیچ فرد دیگری حق استفاده از آن محصول را نخواهد داشت.

بند۴- کابران این سایت مجاز به کامنت گذاری با موضوعات سیاسی و مذهبی نیستند و هرگونه کامنت گذاری خلاف عرف و عفت عمومی ممنوع بوده و هرگونه اظهار نظر یا اعمال مجرمانه و یا نقض کننده حقوق سایر افراد اعم از حقیقی و حقوقی ممنوع می باشد.

بند۵- مراحل خرید از وبسایت مستر استاد به شرح زیر می باشد:

-بازدید از محصول و مطالعه صفحه محصول
-پرداخت وجه محصول بصورت الکترونیکی با استفاده از صفحه پرداخت وبسایت
-دریافت محصول به صورت آنلاین

 

شکایات و انتقادات:

لطفا هرگونه شکایت و انتقاد و پیشنهادی دارید مستقیما با مدیر وبسایت به وسیله ایمیل یا تلفن زیر در میان بگذارید:

info@mrostad.com
۰۹۱۲۷۵۵۹۶۵۵