معرفی کتب نویسندگان دوره های دکتر شیرمحمدی

مستر استاد

معرفی کتب نویسندگان دوره های دکتر حسین شیرمحمدی

کتاب نویسی - مستر استاد

پگاه ذاکری: از من به تو…

pegah77zakeri@

مجموعه ای از تجربیات و مطالعات من در مسیر انتخاب رشته و دانشگاه است. هدف من از نوشتن کتاب این بود که بتوانم یک سری از مشکلات و دغدغه ­های ذهنی را که یک جوان در انتخاب رشته و شغل آیندۀ خود دارد، بیان کنم.

این مجموعه شامل ۴ فصل است. فصل اول دربارۀ این است که چرا تصمیم به نوشتن این کتاب گرفتم. فصل دوم کمک می­ کند تا بتوانیم به شناختی نسبی از خودمان برسیم. فصل سوم راهنمایی می­ کند که هدفمان را در زندگی تعیین کنیم و فصل چهارم با توجه به تیپ­ های شخصیتی به ما کمک می­ کند تا شغل مناسب خودمان را در آینده انتخاب کنیم.

این چهار فصل همانند تکه­ های پازل هستند که با کنار هم قرار دادن آنها می­ توانیم به انتخاب درست دست یابیم.

کتاب نویسی - مستر استاد

سنا غیور: دیگر باورهای مدیران موفق

sanaghayoor@

در خصوص علوم مدیریتی کتابهای زیادی به رشته تحریر در آمده است و همچنان با پررنگ شدن نقش مدیران در سازمانها و کشورها کتابهای جدید درحال نوشته شدن و تدریس در دانشگاهها است. از جمله خود بنده فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم. اما یک سوال همواره ذهن مرا درگیر کرده بود و آن این بود که : چرا بعضی از مدیران فارغ تحصیل دانشگاه های مطرح کشور هستند و اصلا موفق نیستند و برعکس مدیرانی هستند که با وجود عدم داشتن تحصیلات آکادمیک، بسیار موفق عمل می کنند.

باتوجه به تجربیاتی که به واسطه کارکردن ده ساله در کنار یکی از موفق ترین مدیران ایران کسب نمودم و همچنین مراوداتی که با بسیاری از مدیران تراز اول دولتی و خصوصی کشور داشتم یک نکته مهم را متوجه شدم و آن این بود که فقط علوم مدیریتی نیستند که یک مدیر را به یک مدیر موفق تبدیل می کنند بلکه عواملی چند هستند که در کنار رعایت کردم اصول و علوم مدیریتی یک مدیر معمولی را به یک مدیر موفق تبدیل می کنند.

در این کتاب اول از همه به این موضوع پرداختم که یک مدیر را زمانی می‌توان موفق نامید که بتواند زندگی هماهنگی داشته باشد و تعادلی بین جنبه های مختلف وجودی خود یعنی جسمانی، انسانی و معنوی برقرار کند. در ادامه به موضوعاتی پرداختم که امروزه برای موفقیت نه تنها مدیران بلکه همه انسانها مفید می باشد.

در این کتاب باورهایی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ام که رعایت کردن آنها نهایتا به موفقیت منجر می شود.

از جمله نحوه ارتباط صحیح یک مدیر با زیر دستان یا اینکه یک مدیر چگونه می تواند و باید احساسات خود را کنترل کند و بتواند به سرعت به احساس بهتر برسد. اینکه یک مدیر چگونه باید قانون تمرکز را در کار خود رعایت کند. و در نهایت شخصیت سالم یک مدیر تعریف شده است. باورهایی که به راحتی نهادینه کردن آنها نه تنها زندگی یک مدیر بلکه زندگی هر انسانی را که قصد موفق شدن دارد را متحول می کند.

کتاب نویسی - مستر استاد

محمود احمدی جاودان: خداحافظ ترس، سلام ایمان

mahmoud.ahmadijavdan@

خوب به کلمه ترس دقت کنید.

((برعکس که بشه می­شه سرت))

قدیمی ­ها می­ گفتند: از هر چیزی بترسی سرت میاد. تا حالا از چه چیزهایی ترسیدید و دقیقاً همان اتفاق سرتون آمده؟ باشه؟

ترس ماهیت اصلی وجودمان را که از ذات مقدس و پاک خداوند است زیر سوال می برد و ما را تبدیل به یک انسان افسرده و خشمگین می کند درواقع ترس بیش از سرقت می تواند در زندگی شما دردسر تولید کند. اگر به ترس های خودتان توجه کنید می بینید که آنها روز به روز زندگی شما را منفی تر و تلخ تر می کنند. درست مثل دزد شبانه عمل می کند، خواب و خوراک را از انسان می گیرد.

آیا زنبور یا پروانه ای را دیده اید که در تار عنکبوت گیر افتاده باشد و دست و پا بزند؟ آیا ترس با زندگی بعضی از انسان ها همین کار را نمی کند؟

هر انتخاب مهمی که در زندگی انجام می دهیم از دو جایگاه مهم درونی سرچشمه می گیرد: یا از جایگاه ترس یا از جایگاه ایمان. ایمان دری به سوی آینده ای نوین می گشاید و به ما اجازه می دهد راههای جدید پیش بگیریم و مسیرهای متفاوتی کشف کنیم. هنگامی که در جایگاهی از ایمان قرار داریم از شهامت سفر به مقصدهای ناشناخته نیز برخورداریم. ما فقط زمانی آزادی بی حد و مرز را تجربه می کنیم که انتخاب هایمان از جوهر روحانی و از روی ایمان سرچشمه بگیرد.

ایمان دوست و پشتیبان ماست.

وقتی اجازه می دهیم ایمان در ما ریشه بدواند، مانند تکیه گاهی استوار عمل می کند. وقتی تصمیم های ما ریشه در ایمان دارد می توانیم اعتقاد داشته باشیم که قدرتی برتر و نیروی ناشناخته ما را هدایت می کند. وقتی ما ایمان داریم، می دانیم که مورد مراقبت و توجه هستیم. ایمان زیربنای یک زندگی معنوی است. وقتی ما انتخاب می کنیم بجای ترس از روی ایمان عمل کنیم، آنگاه قادر خواهیم بود از دورنمای بالاتری به جهان بنگریم. ایمان از ما دعوت می کند به آنچه نمی توانیم ببینیم، بشناسیم یا احساس کنیم اعتماد داشته باشیم. هنگامی که کارهای ما از روی ایمان است، انتخاب می کنیم به چیزی ورای ترس هایمان اعتماد کنیم.

کتاب خداحافظ ترس سلام ایمان با ۲۱ راهکار عملی به شما کمک می کنه تا ترس هاتون رو به سادگی شناسایی و برطرف کنید و در جایگاه ایمان و اعتماد قرار بگیرید.

کتاب نویسی - مستر استاد

عباس اژدرالدینی: چگونه با معدل ۵/۱۰ در کنکور سراسری قبول شدم

abbas.azhdaroddini@

آموزش یک روش برنامه ریزی به طور خودکار برای کنکور و روش به خاطر سپردن مطالب درسی، فرمولها و معانی لغات زبانهای خارجی به صورت مادام العمر

کتاب نویسی - مستر استاد

عباس اژدرالدینی: بابا و آرشیدا

abbas.azhdaroddini@

عشقولانه های پدردختری.

تعمیق احساسات و روابط عاطفی کودکان.

روش حل حل مشکلات به مهدکودک رفتن یک دختر وابسته و تنها خوابیدن در اتاق خواب بدون بابا و مامان.

کتاب نویسی - مستر استاد

زهرا بوزار: با ترسهایت روبرو شو

boozar_z55@

کتاب «با ترسهایت رو بروشو»، به واژۀ ترس و راه­های مقابله با آن پرداخته است. در فصل دوم این کتاب ۳۰ داستان واقعی در مورد افرادی که برترس­هایشان غلبه کرده ­اند بیان شده است.

کتاب نویسی - مستر استاد

وحید رسولیان: خلاقیت و گنج درون

vahid63rasoulian@

شما نامحدود هستید اگر بدانید چه گنج ارزشمندی در درون خود دارید، دیگر نمی­ توانید خودتان را دست کم بگیرید.

کتاب «خلاقیت و گنج درون» شما را با این گنج بیکران آشنا می­ کند.

کتاب نویسی - مستر استاد

محمدرضا باغخانی: اسرار زندگی رویایی

mbmrbaghkhany@

موضوع این کتاب خلق آرزوها و خواسته ها گام به گام راه و رسم زندگی با استفاده از قوانین ساز و کار جهان هستی حاکم بر قدرت لایتناهی خداوند با تعابیر و دستورات قرآنی برای موفقیت در تمام ابعاد زندگی با تفکر نوین و به روز استفاده شده است درضمن بیشتر مطالب آن را با دانسته های خود به رشته تحریر در آورده ام.

کتاب نویسی - مستر استاد

طاهره موسوی: راز زندگی ایده آل

taherehmousavi3@

هدف داشتن در زندگی انسان را زنده و قوی می کند. به سلامتی می بخشد، انگیزه می دهد، هوشیار ت می کند. یک فکر زیبا و مثبت، یک بهشت در زندگی می سازد. بالعکس یک فکر منفی، جهنمی در دنیای انسان خلق می کند به جز درد و نابودی حاصلی ندارد.

انسان ها با نوع تفکر خود، مشخص می‌شوند. اگر در هر کاری ابتدا فکر کنید و گام به گام، پیش بروید موفق خواهید شد. اما اگر فکر شکست در سرطان باشد، حتماً شکست خواهید خورد. در هر حال خداوند فرموده هر دو گروه را یاری می کند.

کتاب نویسی - مستر استاد

مهدی رابطی: موفقیت های نامرئی

i.u.x.a@

گاهی اوقات هیچ چیز قلب مارا راضی نمیکند انگار دنیا برای ما تنگ میشود، هیچ چیز احساسات ما را بهتر نمی کند،  ما فقط تلاش می کنیم تا اوضاع بدتر از این نشود، اما باز هم حالمان خوب نیست،  این یعنی رسالت گم شده.

موضوع موفقیت موضوعی بود که خودم نیز سالها در پی آن بودم کتابهایی متعددی را میخواندم و در دوره های گوناگونی شرکت می کردم از این سمینار به آن سمینار میرفتم یا در اینترنت به دنبال مطالبی ازین دست می گشتم در این مدت به اصلی رسیدم که دیدگاه من را تغییر داد، اصل موفقیت های نامرئی، که حتی ممکن است برای خود افراد موفق هم درک پذیر نباشد.  این اصل می تواند دیدگاه جدید در بحث موفقیت باشد.

کتاب نویسی - مستر استاد

فرزانه احمدی: موفقیت با متدهای جدید

farzaneahmaadi@

اگر دوست داری با قدرت حرفت را بزنی، افکار منفی را که سد راه پیشرفتت هستند از بین ببری و با قدرت تصمیم بگیری و با انگیزه ادامه بدهی و به نتیجۀ عالی در کمتر از ۲۸ روز برسی، پیشنهاد خواندن کتاب موفقیت با متدهای جدید را به شما می دهم.

کتاب نویسی - مستر استاد

افسانه امین زاده: شادی را بخر حتی قسطی

afsanehaminzadeh@

همه اهداف، عملکرد و دغدغه های روزانه ما نهایتا برای رسیدن به شادی است. پس تلاش برای شاد بودن هدف غایی و ارزشمند ماست. وجود باورها و در نتیجه تصمیم گیری های ماست که باعث خلق اتفاقات در زندگی ما میشود که به همراه خود سلامتی، روابط سالم، درآمد عالی و آرامش و شادی را به ارمغان می آورد. پس شادی نتیجه نوع نگرش ما به زندگی است.

کتاب نویسی - مستر استاد

پیام ادیب: ۲۰۰ لذت سفر

payam.adib7@

درکتاب ۲۰۰ لذت سفر اطلاعات دانشی و تجربی مربوط به سفر (قبل وحین سفر) و مقصدهای مختلف گردشگری اعم از داخلی و خارجی بیان شده که دانستن و طالعه آن می تواند منجر به احساس لذت و حس خوب در مخاطب شود.

گاهی عدم رضایت ما از سفر ناشی از نوع نگاه ما به اتفاقات پیرامونی و عدم توجه به برخی نکات است.

در این کتاب در ۲۰۰ شماره سعی شده به مواردی اشاره شود که بعضا توجهی به آن در سفر نمی شود و حال آنکه همین نکات حتی ساده می تواند موجبات شعف و حس لذت ما را فراهم آورد.

کتاب نویسی - مستر استاد

پیام ادیب مریم مرادی: هتل ۲۰ ستاره گردشگری

payam.adib7@

زندگی راهنمایان گردشگری، هر روز و هر سالش همراه است با اتفاقات نو و آموزه های نوین. کاری که لازمه آن رفتن به ژرفای تاریخ، فرهنگ و هنر و گام نهادن به دامان طبیعت بیابان، دشت و کوهستان و دریاست، پیشه ای که درون و برون آدمی را پالایش و پیرایش می نماید.

کتاب هتل ۲۰ ستاره گردشگری با زبانی ساده و گویا و به دوراز گزافه گویی به نگارش در آمده و برگرفته از مصاحبه با بیش از بیست تن از ستارگان عرصه گردشگری و راهنمایان توریستی است.

هدف از گردآوری این کتاب کمک به آزمودن نیازهای تجربی راهنمایان و شیفتگان گردشگری است. آنچه در پیش روی می خوانید، می تواند یارای جوانان در روزگار سخت و پیمایش از گذر و دشواری های زندگی باشد. بهره بردن از آموزه های کسانی است که خود در گذر زندگی این راه های پر پیچ و خم را پیموده اند و سخت یا آسان از آن گذشته اند.

مطالعه این کتاب نه تنها مزایای سفر را برای خوانندگان روشن می کند، بلکه به شاغلین حوزه گردشگری دید عمیق و روشن تری داده و به این صنعت نوپا ارج و منزلتی جدید بخشیده است. امید است که این اثر در آینده هر چه نزدیک تر به کمک راهنمایان تور و گردشگران بشتابد و از وجود متخصصین در زمینه های مختلف به بهترین شیوه ها استفاده شود.

این کتاب در معرفی متخصصین گردشگری ایران گام برداشته است. پس همراه شوید با مردان و زنان آزموده ای که آزمون های زندگی را چه گران بها گذرانده اند و شما این گوهر گران را به کم ترین و ارزان ترین بها به دست می آورید.

کتاب نویسی - مستر استاد

اسماعیل رستمی: عبور از آتش

rostami5681@

کتاب عبور از آتش روایتی واقعی از زندگی و کسب و کار مهندس رستمی است که از شروع تا توسعه کسب و کار  و راهکارهای عبور از ورشکستگی را با بیانی شیوا و موثر به رشته تحریر در آورده است.

مسیر واقعی که ازصفر شروع کردم، گردنه ها و پرتگاه های مهیب که طی کردم و هر کدامش دنیایی از تجربه را به همراه داشت تا حال که مجموعه  در حال تبدیل به برندی خوشنام است، از تکنیک های منحصر به فرد دور زدن موانع گرفته تا رشد و توسعه کسب و کار با تحریری رمان گونه که قطعا مجذوبش خواهید شد.

کتاب نویسی - مستر استاد

سولماز دبیری: اعتماد به نفس و تفاوت آن با عزت نفس

ریشه همه ناراحتی ها و مشکلات افراد به ویژه جوانان از عدم اعتماد به نفس خوب و کافی سرچشمه می گیرد و کسانی که در زندگی پیشرفت نمی کنند و یا همواره شکست می خورند به جرات می توان گفت مهمترین عامل آن فقدان اعتماد به نفس است.

یکی از نیازهای مهم و یکی از پایه های اصلی موفقیت در کار و زندگی داشتن اعتماد به نفس است چرا که نقش بسزایی بر کیفیت زندگی، بهبود رشد شخصیتی و عملکرد فر دارد وداشتن آن باعث احساس امنیت و ارزش می شود و کسانی که دارای اعتماد بالایی هستند از نظر روحی در شرایط بهتری به سر می برند و در آنها احساس ناامیدی، غم‌، بی ارزشی و شرمندگی و اختلالات خواب و نیز افسردگی و اضطراب کم تر دیده می شود.

یکی از مهمترین منابعی که می توان تقویت کرد احساس ارزشمند بودن است زیرا اعتماد به نفس ریشه در عزت نفس دارد و عزت نفس یعنی درجه و اعتبار و ارزشی که فرد برای خودش قائل است.

سوال قابل تاملی که در اینجا مطرح می شود این است که اگر اعتماد به نفس و عزت نفس دقیقا یک مفهوم را دارند، پس چرا لازم شده دو تا اصطلاح متفاوت بوجود آید؟

کتاب نویسی - مستر استاد

وحید باستانی پاریزی: از فلاکت تا افلاک با ۱۲ قدم

در این کتاب داستان و تجربه تلخ زندگی ام که سالها درگیر آن بودم را به رشته تحریر درآورده و چگونگی بیرون رفتن از این بیماری و یافتن راه جدید زندگی کـه مرا دوباره به جامعه برگرداند را توضیح دادم.

در این کتاب از تجربیات دوران کودکی تا شروع مصرف، تخریب، آشفتگی ها و همچنین روش بهبودی که باعث رشد و موفقیت در زندگی ام شده را بیان کردم. این کتاب مبتنی بر تجربه های شخصی اینجانب و برداشتم از ۱۲ قدم بهبودی است. مخاطب این کتاب افرادی هستند که یا از این بیماری رنج می برند و یا با یک مصرف کننده سر و کار دارند که دیگر قرار نیست از رنج این بیماری بمیرد یا شرمسار باشد و درد بکشد. امید است که با عمل به پیشنهادها و راه حل هایی که گفته خواهد شد، این افراد بتوانند راهی برای غلبه برمشکالت شان پیدا کنند.

بیشتر توقف ها و شکستها و تجربه های تلخ زندگی ما بخاطر وجود دشمنان بیرونی نیست، بلکه به دلیل وجود بخشهای مهمی از درون خود ما است که نیاز به پیدا کردن آنها، اصاح آنها و تغییر سبک زندگی است تا به مرور مشکلات حل شود. تجربه های خوبی آموختم، من فهمیدم که از هر نقطه ای که بی اهمیت عبور کنم به سختی ضربه خواهم خورد.

کتاب نویسی - مستر استاد

رضا ایران زاد خیابان: ثروتِ باور

richmind_r@

هر چیزی درون زندگیمان، خوب یا بد، درست یا غلط، خوشایند یا نا خوشایند، خواسته یا ناخواسته، هر چیزی که هست، دلیلش ماییم. افکارمان، احساساتمان و باورهایمان سازندۀ زندگی ما هستند.  هر کمبودی در زندگیمان نتیجه کمبودی در درون ماست.

کتاب ثروتِ باور بر گرفته از سمیناری است که زندگی هزاران نفر را در بخش شغلی، مالی، روابط خانوادگی و سلامتی متحول ساخته است. بجای صدها کتاب و سمینار، تنها با خواندن این کتاب از علل وقایع زندگیمان با خبر می شویم. دیگر هیچ نگرانی نسبت به آینده نداریم و با تغییر باورهایمان و راهکارهای بسیار ساده عملی، زندگیمان را از همان ماه اول متحول می کنیم.

کتاب نویسی - مستر استاد

سعید مشک بیز: ۲۴ سال در جیب

saeed.moshkbiz@

این کتاب چکیده ای از کتاب مرجع اینشتین و شاعر می­باشد، کتاب به صورتی گردآوری شده است که حتی برای افرادی که علاقه زیاد به کتابخوانی ندارد به دلیل پاراگراف بودنش موثر واقع می شود.

امید بر آنکه افراد روز به روز در چرخه فرهنگ کتابخوانی پیشرفت داشته باشند.

کتاب نویسی - مستر استاد

امیر باواخانی: گجت همسریاب

dastehgol53@

ورود آقایان ممنوع

اگه میگی معجزه وجود نداره این کتاب نظر تو عوض میکنه. پس اگه میخوای به اندازه چند بار زندگی هنرمندانه و به اندازه هزاران تجربه عاشقانه تمام اطلاعات لازم رو داشته باشی تا بتونی “مرد مورد علاقه تو پیدا کنی”، فقط کافیه ۲۰ صفحه اول این کتاب رو با دقت بخونی تا اولین نفری باشی که از رازهای ممنوعه و مخفی همسریابی آسان و دلخواه بانوان باخبر میشه.

این کتابی است که با باور به توانایی های مورد احترام، شگرف و شگفت مهربانوهای نجیب ایرانی، برای آن دسته از بانوانی نگاشته شده است که به دنبال پیدا کردن راه موفقیت و رسیدن به آرزوهای خود هستند و کمکی است موثر با شیوه هایی بدیع، قاطع و راه حل هایی سریع تا خواسته‌های خود را قدرتمندانه به دست آورند.

کسانی که با توانایی بالای خود و شهامت روبرو شدن با خوشبختی، به جایگاهی که برای آنان مقدر شده می رسند.

با قصد تحقق آینده ای بسیار متفاوت که هیچ شباهتی به گذشته های ناکام آنان ندارد خانه پدری را برای آغاز زندگی پرمهر و زیبای خودساخته ترک کنند و در خاطرشان خواهد ماند که نکات این کتاب راهگشا بوده.

کتاب نویسی - مستر استاد

سعیده دلال علیپور: غول ترس

کتاب غول ترس درباره موضوع ترس و چگونگی از بین بردن یا کمرنگ کردن آن به رشته تحریر درآمده و خواننده با مطالعه آن قادر خواهد بود با انواع ترس و راههای غلبه بران آشنا شده و با تمرین راهکارهای ارایه شده بر ترس های خود غلبه کند.

کتاب نویسی - مستر استاد

نرگس آذین: دنیای رنگارنگ الینا

narg.esazin@

دنیای رنگارنگ الینا دوازده صفحه است و حاوی رنگ آمیزی تصاویر حیوانات و مکالمات روزمره انگلیسی مخصوص کودکان می باشد.

کتاب نویسی - مستر استاد

نرگس آذین: درمان ۲۱ بیماری با ماساژ

narg.esazin@

ماساژ درمانی بعنوان بخشی از طب یا مکمل درمان محسوب می شود که بطور کلی به تسکین عوارض کاهش اضطراب، استرس، کاهش دردهای ناشی از گرفتگی عضلانی، کاهش سردردهای عصبی، افزایش گردش خون و رفع خستگی‌های مزمن کمک می کند. کتاب درمان ۲۱ بیماری با ماساژ درمانی، شما را با انواع شیوه های ماساژ درمانی که یکی از قدیمی ترین روش های درمان جسم و روح می باشد آشنا می کند.

کتاب نویسی - مستر استاد

نرگس آذین: تمامِ ناتمامِ من

narg.esazin@

فکر می کنم دلیل بیشتر ناراحتی های حال حاضر ما ندانستن و بی تجربگی است. قدر لحظه های زندگی را باید دانست و از آن بهترین بهره را برد زیرا زمان هیچ گاه به عقب بر نمی گردد. کتاب تمام ناتمام من داستانی کوتاه است که نشان می دهد چطور مرور وقایع گذشته زندگی می توانند حال ما را خوب کنند.

کتاب نویسی - مستر استاد

فریده افضلی: شین مثل شادی

Sahand_ppr@

یکی از اساسی ترین نیازهای انسان شادی و نشاط است. شادی به زندگی معنا می بخشد و موجب نشاط روحی و افزایش توانایی می شود. شادی یک حالت روانی است که در آن فرد، احساس عشق، لذت و خوشبختی می  کند.

شکی نیست که برداشت و احساس خوب فرد از زندگی باعث ایجاد شادی می شود. هر کسی دنبال شادی باشد بالاخره روزی به آن خواهد رسید اما شادی، مقصد نهایی نیست چون همۀ شادی ها موقتی هستند و در گذر زمان از بین می روند. بنابراین در همه حال باید شکرگزار باشید.

یک ویژگی مشترک بین شادترین مردم وجود دارد و آن قدردانی است. مردم خوشحال به دنبال چیزهایی می گردند که از آنها ممنون باشند.  بنابراین همیشه از خود به خوبی یاد کنید و مرتباً زندگی را بدان گونه ای که دلخواه شماست تصور کنید تا از این طریق الگوهای رفتاری مثبت را به زندگی خود جذب کنید. بنابراین شادی، فقط یک ایدۀ خوب یا یک امکان بیشتر در زندگی نیست بلکه پایه و اساس داشتن یک زندگی خوب و موثر است.

کتاب نویسی - مستر استاد

آیت قدیری: وداع با دروغ

ayat.ghadiri@

خاطرات سربازی من

به راستی چه می ماند از آدمی جز چراغی روشن به راه آیندگان. پس بدانید که راستی بر دروغ، نیکی بر بدی، پاکی بر پلیدی، بخشایش بر انتقام، آشتی بر جنگ و خرد بر جنون چیره خواهد شد و آیندگان بر ما قضاوت خواهند کرد و شما نیز چون من روزی تن اندر این کهنه خاک خسته خواهید کشید؛ پس صادق باشید.

در این کتاب خاطرات تلخ و شیرین از دوران خدمت سربازی و دروغ دردسرسازی که باعث پژمردگی و غصه دار شدنم شد را برایتان تعریف می کنم قطعا از مطالعۀ آن شما لذت بسیار خواهید برد.

کتاب نویسی - مستر استاد

آیت قدیری: دارالفنون موفقیت

ayat.ghadiri@

آدمهای پولدار و موفق همیشه برای سه نسل بعد از خودشان هم برنامه ریزی می کنند ولی آدمهای فقیر چون از ذهن فقیر پیروی می کنند و غافل از آرزوهای بزرگ هستند، فقط بفکر برنامه ریزی برای آخر هفتۀ خودشان هستند.

کتاب نویسی - مستر استاد

آیت قدیری: خواستن

ayat.ghadiri@

خواستن سرآغاز هر موفقیت است و اولین قدم به سمت ثروت خواستن، توانستن است؛ به شرطی که بدانی و برخیزی.

کتاب نویسی - مستر استاد

آیت قدیری: شادی گمشدۀ جامعۀ ما

ayat.ghadiri@

وقتی زندگی صد دلیل برای گریه کردن به شما نشان می دهد، شما هزاران دلیل برای خندیدن به آن نشان دهید.

در این کتاب دلایل ناشادی و راهکارهای رسیدن به شادی را به شما آموزش می دهم. شاد باش تا موفق شوی.

کتاب نویسی - مستر استاد

آیت قدیری: داستان میلیاردرهای خودساخته همراه با جملات انگیزشی ناب

ayat.ghadiri@

برای رسیدن به ثروت و موفقیت نیازمند انگیزه و انرژی هستیم یکی از این راهها استفاده از جملات انگیزشی بزرگان و خواندن زندگینامه افراد موفق است .

این کتاب به شما کمک می کند تا بتوانی یکی از این افراد موفق باشی و در عرصه زندگی خودت بدرخشی.

مستر استاد - کتاب نویسی

آیت قدیری: نبرد با غول سخنرانی

ayat.ghadiri@

انسان از طریق سخن گفتن شخصیت انسانی خود را به نمایش می گذارد بنابر این هر اندازه در سخن گفتن مسلط باشیم بیشتر می توانیم تاثیر گذار باشیم. این کتاب راهکارهای سخنران شدن بدون ترس و اضطراب را به شما آموزش می دهد و مشکلات و راهکارهای آرن فن را هم گوشزد می کند با خواندن این کتاب و تمرین قطعا یک سخنران مقبول خواهی شد.

مستر استاد - کتاب نویسی

رضا ایمانی اصل: از حال بد به حال عالی

من به این فرمول اعتقاد راسخ و باور دارم که اگر کارهای کوچک را عالی انجام دهیم، در نهایت به شاهکاری عالی تبدیل خواهند شد. اگر می خواهید از نوابغ باشید، خودتان را متعهد و ملزم کنید تا زمانی که شاد نشده اید و سطح انرژی تان را بالا نبرده اید دست به هیچ کاری نزنید. اگر این فرمول را به درستی و با دقت انجام دهید، نتایج شگفت انگیز آن شما را شگفت زده خواهد کرد. پس با خواندن این کتاب یاد بگیریم همین تمرکز و انرژی را برای ایجاد حال عالی هزینه کنیم. در این کتاب کنارتان هستم. قدم به قدم.

مستر استاد - کتاب نویسی

ندا خیرمند: باورهای ثروت ساز (سه جلد)

nedakheirmand.ir@

یکی از عوامل موثر برای دست یابی به خواسته های ما باورهایمان است که شاید عامل اصلی رسیدن یا نرسیدن به هر هدفی باشد و هر انسان به هر آنچه باور دارد دست خواهد یافت و قطعا ثروت یکی از اهداف بزرگ انسانهاست.

مستر استاد - کتاب نویسی

مستر استاد - کتاب نویسی

مستر استاد - کتاب نویسی

فرخنده فارسیمدان: آنچه فقط والدین باهوش می دانند و اجرا می کنند

پژوهش ها نشان می دهند کودکانی که درباره موفقیت ها و شکست والدین می دانند، راحت تر می توانند استرس خود را کنترل کنند و انعظاف پذیرتر هستند.

بنابراین، به جای پنهان کردن همه چیز، به آنها بیاموزید که وقتی مشکلی وجود دارد، خانواده چطور از پس آن برمی آید.

باید به آنها آموخت که موفقیت حاصل زحمت همه اعضای خانواده است و شادی حاصل از آن به همه تعلق دارد…

مستر استاد - کتاب نویسی

محمد سلطانی نژاد: شکلات شادی

در این کتاب ۲۵۰ لذت و شادی کوچک که اغلب از آنها غافل هستیم آورده شده اند.

با خواندن این کتاب لبخند به لبان شما می نشیند، اوقات خوشی را تجربه می کنید و به قدرت شادی های کوچک پی می برید.

مستر استاد - کتاب نویسی

انسیه انارکی: ترفندهای مادرانه، بازی های کودکانه

anaraki_ensie@

تجربه های شخصی همواره یکی از جذاب ترین آثار نوشتاری به شمار می‌رود.

دست و پنجه نرم کردن با تلخی ها و شادکامی ها در ارتباط با کودک به زبانی مادرانه، همچنین روش های مختلف سرگرم کردن و بازی های کودکانه بسیار پند آموز است و راهی روشن فرا روی همگان قرار می دهد.

به یاد آوردن احساسات خود در کودکی و فعال نگه داشتن کودک درون در کنار بالغ بیرونمان، فرصت ارتباطی جذاب با کودکان را به خوبی فراهم می کند.

خواندن این کتاب را به همه دوستان که دوستدار، والد یا مربی کودک هستند پیشنهاد می کنم.

خواندن این کتاب نرمش ذهنی برای برخورد با کودکان است. همانند ورزشکاران که همیشه بدن خود را آماده نگه می دارند، مطالعه این اثر می تواند افکارتان را برای ادراک کودکان توسعه دهد و شوق ورود به دنیای شیرین کودکان را در وجودتان شعله ور نماید.

به این ترتیب رابطه خود با کودکان را طرح و رنگ دلپذیری خواهید بخشید.

مستر استاد - کتاب نویسی

فاطمه الهوئی نظری: اختاپوس پزشکی

engineeralhooee@

“بدن انسان خود شفا دهنده ی بیماری هایش است.” بقراط

میل به سلامتی محدود به مرزهای حرفه ای ،جغرافیایی ،سنی و ملی نمی شود. من به شما می گویم که بیماری غیرقابل درمان وجود ندارد.

در این کتاب می خوانید مسمومیت در سیستم بدن ما پایه و اساس چاقی و سایر بیماری هاست. اینکه مسمومیت چیست؟ و از کجا آمده؟ و برای کم کردن مسمومیت بدن چه کاری میتوان انجام داد؟ همه و همه در این کتاب است.

در این کتاب درمورد روزه ی پزشکی و معجزه گرسنگی و اینکه چگونه روزه سیستم اتوفاژی یا خودخواری سلولی را فعال کرده توضیح داده شده است.

فعال شدن Autophagy باعث میشود سلول های بیمار و تخریب شده از بین برود .این فرایند به شدت حفاظت شده است که در پاسخ به شرایط استرس ایجاد می شود و می تواند منجر به زنده ماندن سلول ،تمایز و مرگ آن شود که در سلول های توموری دارای دو عملکرد است ۱- سرکوب کننده تومور و ۲- القا کننده آن.

اتوفاژی که با روزه داری فعال می شود باعث از بین بردن سلول های سرطانی و راز سلامتی و طول عمر است که روش های روزه داری و امساک را در این کتاب می خوانید.

به گفته خود دکتر تیلدن پزشک آمریکایی و نویسنده این کتاب ،این یک کتاب علمی کاربردی است و هرآنچه باید برای درمان چاقی ،دیابت، آلزایمر، اختلالات عصبی ،سرطان و دیگر بیماری های متابولیک بدانید در این کتاب است.

من تنها مترجم این کتاب نیستم بلکه محقق در زمینه درمان های طبیعی هستم که با دقت و وسواس این کتاب را ترجمه کردم و آموزه های آن را در زندگی ام به کار بستم و به همه کسانی که عاشق سلامتی خود هستند خواندن این کتاب را سفارش می کنم.

بدانید و آگاه باشید که با پول میتوان دارو خرید اما نه سلامتی و در این کتاب ۷ مرحله تمامی بیماری های متابولیک شرح داده شده و با عقب گرد این ۷ مرحله میتوانید سلامتی خود را هدیه بگیرید.

آهن اراده شما از آهن موجود در مواد خوراکی مهمتر است پس اراده کنید و برای اولین بار این کتاب را مطالعه کنید.

مستر استاد - کتاب نویسی

رضا جلالی نیا: معامله گری موفق در بورس

asan_star@

اگر شما هم خواهان ورود موفق به بازار بورس هستید و می خواهید اصول صحیح معامله گری را بدانید و با استفاده از تکنیک های ذکر شده در کتاب معاملات خود را آگاهانه انجام دهید و درست ترین تصمیم ها را در مورد خرید و فروش سهامتان اتخاذ کنید. این کتاب در بیست گام کاربردی شما را با مباحث پایه ای بازار بورس آشنا خواهد کرد. پرسود باشید%

مستر استاد - کتاب نویسی

محبوبه بهاری: در خودت زنده شو

mahbubeh_bahari@

«در خودت زنده شو» کتابی در باب خودشناسی و راه و رسم زندگی است.

این کتاب با سبکی داستانی چهل نکته از لحظات دور ریخته شده زندگی را به صورت شعر گونه و مجزا در میان روایت داستان بیان می کند نکاتی که به زندگی من معنا بخشیده و قطعا برای شما نیز همینطور خواهد بود.

کتاب در خودت زنده شو به شرح سوژه هایی پرداخته که معمولا در روزمرگی ها گم شده اند و بی تفاوت از آنها می‌گذریم غافل از اینکه هر کدام درس بزرگی به جا گذاشته اند و اگر نکته اش را نگیریم بارها و بارها تکرار خواهند شد که برای حل این مشکل کتاب ریزترین نکات را در چهل قدم خلاصه کرده است.

نترسید صد البته که سبک و سیاق این کتاب پند و نصیحت نیست سعی کرده ام در قالب ماجرای زندگی یک عاشق به جمع آوری آن بپردازم. عاشقی که برای وصال عشقش مسیری به سمت حقیقت درون را می پیماید تا خود ساخته شود و لایق عاشقی.

مسیر خود سازی او شش فصل یا شش چالش در زندگی اش است. فصلهای شناخت، فهم، درک، باور، ایمان و پرستش امید که واژه های بی جان کتاب با تنین صدای شما جان بگیرد و در شما زنده شود.

مستر استاد - کتاب نویسی

سوسن حبیب قمی

sosanhabibghomi@

کتابِ هیاهوی دل کتابی است از هیاهوی دلِ منِ نویسنده از جوانیم تا به امروز. من در کتابم تلاش کرده ام خیلی از حس های متضاد درونیم را به صورت شعر بیان کنم و در پایان اکثر شعرهایم یک پیام برای مهار و هدایت احساسم ارائه دهم.

من درسال ۹۹ می خواستم شعرهای سال ۵۷ به بعد خودم را تصحیح کنم ولی ازاین کار صرفنظر کردم زیرا دیگر شعرهایم هال و هوای جوانیم را نداشت.

مستر استاد - کتاب نویسی

سید محمد ربانی جلالی

mr_smrj@

برای رسیدن به تجربه ها و دنیای جدیدی که می خواهید بسازید، شروع کنید و پیوسته رو به جلو حرکت کنید. این دنیا، دنیای تغییر است نه تقدیر.

به زیبایی ها و جهان پیرامونت توجه کن و در هر چیزی جنبه ی مثبت آن را ببین.

مستر استاد - کتاب نویسی

فرحناز دوچرخه ساز

eft-tech@

این کتاب تقریبا مثل کتاب محدودیت صفر است که روح انسان در نهایت متعالی می‌شود وبه درجه کمال می‌رسد.  در این کتاب از چهار عبارت خیلی قوی که روش هواپونونوپونو است استفاده شده است:

مرا ببخش، متاسفم، دوستت دارم، سپاسگزارم

با گفتن این عبارات انسان وصل به خداوند می شود و به کمال معنوی می‌رسد.

مستر استاد - کتاب نویسی

فرحناز دوچرخه ساز

eft-tech@

این کتاب یک کتاب انگیزشی است که سه قشر متفاوت جامعه فقیر متوسط ثروتمند را مقایسه می‌کند و بیان می کند که تنها تمایز این افراد فقط ذهن آنها می‌باشد. این کتاب در تابستان سال ٩٧ چاپ و در طول ٧ ماه ١٠٠٠ نسخه آن به فروش رفت من به عنوان مترجم توصیه می کنم حتما یه نسخه از آن را در چاپ دوم که تا ماه آینده چاپ می شود بخوانید.

 

مستر استاد - کتاب نویسی

رها حاتمی

ra_ha2359@

بسیاری از درد و رنج های ما نداشتن آگاهی می باشد. این کتاب در مورد زنی است که بر اثر مشکلات زندگی خویش درگیر بیماری ها و قرص های اعتیاد آور می شود که با تغییر کردن رهایی می یابد.

مستر استاد - کتاب نویسی

فاطمه عسکرپور

اگر شما هم در دنیای پر از استرس های روز مره وزندگی شتاب زده امروز کمی گیج شده اید این کتاب ب شما کمک میکند با راه های ساده به آرامش برسید

در عصری زندگی میکنیم که وسایل رفاهی و ارتباطی روز به روز پیشرفته تر اما  انسان روز به روز آشفته تر و منزوی ترمیشود در این میان چیزی که انسان امروز نیاز دارد همان گمشده ای است بنام آرامش که در این کتاب سعی کردیم ۲۱ راه برای رسیدن به حال خوب و آرامش درونی  را بیان کنیم.

مستر استاد - کتاب نویسی

نادره صبا

nadereh_saba@

کودکان با حضور در طبیعت به تدریج از فعالیت های ساده به پیچیده تر هدایت می شوند و در هنگام انجام فعالیت های مورد نظرشان با ابراز عقاید و راهکارهای خود به شیوه های طبیعی، به تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس می رسند که این عوامل در علاقه مندی کودک به ادامه یادگیری، پرورش ذهنی، کنجکاوی و میل به ابتکار عمل و سازندگی منجر خواهد شد.

این کتاب داستان هایی واقعی از این حضور را به تصویر کشیده است؛ خاطراتی از «کودکان سبز»

مستر استاد - کتاب نویسی

امیر علی نژاد

bizmark.ir@

هر علمی برای رسیدن به جایگاه ویژه خود نیاز به علوم پایه برای خود دارد، چرا که علوم پایه می تواند درک بهتری و بیشتری از آن علم خلق کنند. علم بازاریابی که خوشبختانه علوم پایه راحتی به مابقی علم ها دارد و می تواند هر شخصی در هر جایگاهی را تحت الشعاع قرار  دهد.

اما زمانی بازاریابی نتیجه مطلوب را برای ما به همراه دارد که دو عامل مهم از علم بازاریابی را بدان واقف باشیم: ۱-علوم پایه بازاریابی و ۲-شناخت از منافع مالی و معنوی

اگر هرم مازلو را به یاد داشته باشید می توانید این ۵ مورد مهم را با همان شرایط طبقه بندی کنید و متوجه خواهید شد که این موارد فوق در ضمیر ناخودگاه هر انسانی به اشکال متفاوت وجود دارد.  زمانی شما و یا هر شخصی می تواند از این ۵ مورد علم پایه بازاریابی استفاده کند که شناخت کامل و جامعی نسبت به منافع مالی و معنوی خود داشته باشد. این موضوع من را یاد الیس در سرزمین عجایب می اندازد که دیالوگی ماندگار دارد که وقتی از الیس می پرسند که کجا می خواهی بروی گفت نمی دانم و طرف مقابل گفت پس چه فرقی میکنه از کدام مسیر می خواهی بروی مصداق بارز همین نکته هست.

نکته مهم در دل این مطب آن است که هر چه قدر شناخت کاملی هم به منافع مالی و معنوی خود داشته باشد باید روش های استفاده از ابزارهای بازاریابی را هم بداند و زمانی این موضوع محقق میشود که به دو نکته مهم دیگر هم توجه ویژه داشته باشد.

۱-تعادل بین منافع  شخصی با استفاده از ابزارها بازاریابی

۲-بروز رسانی منافع شخصی و استفاده از ابزارهای بازاریابی

مستر استاد - کتاب نویسی

محمد استرآبادی

mohamad.estarabadi@

خواندن این کتاب چهار ستون افکار فقرآمیز شما را می‌لرزاند و خواب و خوراک را از شما خواهد گرفت و تا ثروتمند نشوید آرام نخواهید گرفت.

بعد از ۵ سال تحقیق و مطالعه از افراد ثروتمند به این نتیجه رسیدم که: هر فرد ثروتمند برای ثروتمندشدن یک دلیل و چرایی محکم در ذهنش داشته است.

در این کتاب صدها چرایی و دلیل برای ثروتمندشدن آورده‌ام که ذهن شما را از باورهای غلط شستشو داده و با ۵۴ اقدام آنی و عملی، شما را به سمت ثروت هدایت می‌کند.

باور دارم که قلب انسان‌ها جایگاه خداوند است. این کتاب را با قلبم و با تک‌تک سلول‌های بدنم و با حضور بسیار پررنگ خداوند که باور دارم منبع ثروت است، نوشته‌ام و تقدیم شما خواننده گرامی می‌کنم.

مستر استاد - کتاب نویسی

مستر استاد - کتاب نویسی

مستر استاد - کتاب نویسی

مستر استاد - کتاب نویسی

مستر استاد - کتاب نویسی

3 پاسخ
 1. محبوبه بهاری
  محبوبه بهاری گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوار تمام دوستان نویسنده و کتابهای فوق‌العاده بی‌نظیری که ارائه دادند به همگی خسته نباشید و خدا قوت میگم و یک تبریک جانانه و برای چاپ کتاب بعدی تک تک تون آرزوی موفقیت دارم.

  پاسخ
 2. آیت قدیری
  آیت قدیری گفته:

  درود بر شما استاد فرهیخته و نازنین
  از اینکه در راستای آگاهی رساندن و آموزش مردم کشورمان بی وقفه تلاش می نمایید
  از شما سپاسگزارم برایتان بهترین ها را آرزومندم.

  پاسخ
 3. ناشناس
  ناشناس گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  لطفا بفرمایی چطور میشه این کتابها رو تهیه کنیم . ممنونم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.