حسین شیرمحمدی هستم.

اگر از اغلب افراد بپرسید ارزش‌های اساسی زندگی‌تان چیست بعید می‌دانم پاسخ مناسبی داشته باشند. کوچینگ به من یاد داد اول‌ازهمه ارزش‌های اساسی زندگی‌ام را کشف کنم.
5 ارزش اصلی در زندگی‌ام (بدون ترتیب) عبارت است از:

1-یادگیری 2-یاددهی 3-خانواده 4-خدمت 5- ثروت


در راستای ارزش یادگیری: از نوجوانی تا الآن کتاب خواندن من ترک نشده است، محال است سفر بروم ولو در حد سوارشدن به‌قطار تهران-کرج و همراهم کتاب نداشته باشم. متخصص تشخیص کتاب‌های خوب از کتاب‌های بازاری و سطحی هستم.80 درصد مطالعاتم درزمینهٔ توسعه فردی، کسب‌وکار و دیجیتال مارکتینگ است.

              (شرکت در همایش حتی در دوران آموزشی سربازی!)

برای شما: وقت و عمر چیز ارزشمندیه، هر کتابی را نباید بخوانید. در این لیست “20 کتاب برتر توسعه فردی” را برایتان معرفی کرده‌ام.به‌تدریج کتاب‌های برتر سایر موضوعات را نیز معرفی می‌کنم.

در راستای ارزش یاددهی: 3 سال مدرس یک دانشگاه علمی کاربردی در ساوه بودم. هر سه سال در تمام نظرسنجی‌ها به‌عنوان استاد نمونه انتخاب می‌شدم. خیلی زود متوجه شدم برای اثرگذاری در اسکیل بزرگ‌تر باید دانشگاه را رها کنم، رها کردم و به برگزاری ایونت های بزرگ‌تر و نوشتن کتاب روی آوردم. از انتخابم خوشحالم. حاصل آن تصمیم، نوشتن 7 کتاب پرفروش، برگزاری ده‌ها ایونت بزرگ و راه‌اندازی یک استارتاپ آموزشی بی‌نظیر بود.

کتابهای من

برای شما: تمام تجربیات و دانسته‌هایم (بدون پنهان کردن رازها و فوت‌وفن‌های صنعت آموزش) را در این وب‌سایت منتشر می‌کنم. کسانی که از من مشاوره گرفته‌اند به‌خوبی واقف‌اند که صادقانه هر آنچه بلد باشم به دیگران انتقال می‌دهم.


در راستای ارزش خانواده: می‌توانم بگویم پدر، مادر، همسر و فرزندانم اولویت شماره یک من هستند. خدمت کردن به خانواده برای من یک فریضه است، فکر می‌کنم اغلب انسان‌ها همین‌طور باشند و خانواده برایشان اصلی‌ترین اولویت باشد. حتی در سریال پریزن بریک نیز آن‌همه ماجراها و اتفاقات به خاطر انجام یک کاری برای یکی از اعضای خانواده بود.

برای شما:

شعار استاد بقوسیان:

-من در خانه لپ‌تاپ و کامپیوتر ندارم، کارهای شرکت باید در شرکت انجام شود نه در خانه. (نقل به مضمون، در جلسه صندلی داغ سال 95)

-من سالهاست ساعت 15 شرکت را ترک می‌کنم و بقیه اوقات را با خانواده‌ام می‌گذرانم. (نقل به مضمون، در جلسه تاکشو هشتم سال 96)


در راستای ارزش ثروت: به پول احترام می‌گذارم و همواره در تلاشم قوانین آن را بیاموزم. خداوند را برای وضعیت فعلی ام بسیار شاکرم.

برای شما: مهم‌ترین قانونی که آموخته‌ام: تبدیل money به asset است (پول به دارایی)
یادم می‌آید روزی با یکی از ثروتمندترین اساتیدم در حاشیه یک دوره آموزشی گپ می‌زدیم، ایشان به من گفت الآن کل نقدینگی من در کارتم یک‌میلیون و پانصد هزار تومان است زیرا همیشه تمام نقدینگی‌ام را به دارایی تبدیل می‌کنم. نکته مهم اینجاست که چون کشور ما یک کشور تورمی است اهمیت این کار صد برابر بیشتر می‌شود.

در راستای ارزش خدمت (اثرگذاری و مفید بودن): وقتی یک روز کاری تمام شد باید احساس کنم آن روز مفید بوده‌ام و کاری کرده‌ام، ولو برای گیاهان یا حیوانات. مهم‌ترین کمک به انسان‌ها را کمک فکری می‌دانم و هر چیزی بلد باشم باسخاوت تمام به دیگران انتقال می‌دهم و چیزی را برای خودم نگه نمی‌دارم. من معتقدم دنیا گرد است و همه‌چیز به ما بازمی‌گردد، اگر دنیا گرد نبود هم این ویژگی را حفظ می‌کردم.

برای شما: اصلی‌ترین تخصص من در صنعت آموزش است، از کتاب نویسی گرفته تا تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغ نویسی. اینجا هستم تا با انتقال دانسته‌ها و تجاربم به شما مدرسان خدمت کنم.


یک رزومه مختصر از من:

1-رتبه 9 کنکور کارشناسی (فارغ الدانشگاه از دانشگاه شهید بهشتی)

2-رتبه 10 کنکور کارشناسی ارشد (فارغ الدانشگاه از دانشگاه تهران با نمره 19.83)

3-فارغ الدوره (dba) از دانشگاه صنعتی شریف

4-دائم التحصیل از اینترنت، کتاب‌ها و انسان‌ها

5- هم مؤسس «استارتاپ بسیار موفق اینجا ایونت» البته الآن مسئولیتی در آن ندارم.

6-نویسنده 7 عنوان کتاب آموزشی (تأیید و تحسین‌شده توسط اساتید بزرگ ایران)

7- مجری و بنیان‌گذار برنامه «صندلی داغ و تاکشو موفقیت»

8-سابقه تدریس و مشاوره در 40 کمپانی بزرگ و کوچک


من چه‌کاری برای شما می‌توانم انجام دهم:

1-شما به‌عنوان یک مدرس سرتان بسیار شلوغ است از طرفی نیاز دارید تا بروز باشید:
من بهترین کتاب‌های توسعه فردی، کسب‌وکار و دیجیتال مارکتینگ که هر سه موضوع به‌شدت موردنیازتان است را به شما معرفی می‌کنم. دیگر نیازی نیست کلی وقت بگذارید برای گشتن کتاب‌های خوب.

2-من تقریباً تمام مدرسان و اساتید حوزه‌هایی که نام بردم را از نزدیک می‌شناسم، در اینجا دوره‌های آموزشی مفید را برایتان معرفی می‌کنم. قرار نیست پول و مهم‌تر از پول یعنی وقت شما بیهوده هدر برود.

3-تمام ابزارهایی که برای یک مدرس مفید است اینجا معرفی خواهد شد. (مثلاً یک سرویس‌هاست خوب، یک اپلیکیشن خوب برای ادیت فیلم و عکس و …)

4-آموزش تبلیغ نویسی (این کار حرفه اصلی من و بسیار موردنیاز برای هر مدرسی است که می‌خواهد محصولاتی به فروش برساند.)

5- در پروژه “با اساتید” قرار است استراتژی و مسیر موفقیت اساتید پول‌ساز ایرانی را بررسی کنیم. این بخش بسیار جذاب خواهد بود.

6-در پروژه “استاد تی وی” و “رادیو استاد”  قرار است مصاحبه‌هایی با اساتید موفق داشته باشیم.

این بخش نیز بی‌نهایت جذاب خواهد بود.

7-محصولات اختصاصی برای مدرسان، متأسفانه اغلب آموزش‌ها جنرال بوده و کاستومایز شده برای مدرسان نیستند این مسئله باعث اتلاف وقت زیادی می‌شود، قرار است محصولات ما تخصصی برای مدرسان تولید شوند و مستقیم بروند سراغ اصل مطلب، به‌دوراز هرگونه زیاده‌گویی.

ارتباط با ما:

 • آدرس: کرج،شهرک بنفشه،اکبرآباد،بلوار استقلال،کوچه خلج،بن بست سوم،پلاک 1794،واحد دوم
 • تلفن: 02632811505-09127559655
 • ایمیل: info@mrostad.com

شکایات و انتقادات:

لطفا هرگونه شکایت و انتقاد و پیشنهادی دارید مستقیما با مدیر وبسایت به وسیله ایمیل زیر در میان بگذارید:

info@mrostad.com

قوانین وبسایت مستر استاد:


کلیه کاربران این وبسایت موظف اند جهت استفاده از خدمات این وبسایت توافق نامه ذیل را مطالعه نموده و قوانین مربوطه را رعایت نمایند،عضویت در سایت و یا کامنت گذاری و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقررات ذیل می باشد.

بند1- این وبسایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و کلیه محصولات این وبسایت با مجوز از نهادهای قانونی همچون وزارت ارشاد تولید و ارایه می گردد.بنابراین حقوق آثار تماما متعلق به شخص آقای حسین شیرمحمدی بوده و هرگونه بازنشر مطالب به هر نحوی (کتابچه،مقاله،چکیده چاپی و الکترونیکی،ارایه در شبکه های اجتماعی و …) بدون داشتن مجوز کتبی از ایشان ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

بند2- خرید از این وبسایت با آگاهی از شرایط ذیل خواهد بود:

مشخصات اثر،مشخصات صاحب یا صاحبین اثر،قیمت تمام شده برای مشتری،شرایط گارانتی بازگشت وجه،اطلاع از کلیات سرفصل های محصول آموزشی.

بند3- خریدار محصولات آموزشی این وبسایت صرفا مجاز خواهد بود تا خودش و اعضای خانواده اش شامل (پدر،مادر،برادر،خواهر،همسر و فرزند) از آن محصول استفاده نمایند.به غیر از افراد ذکر شده هیچ فرد دیگری حق استفاده از آن محصول را نخواهد داشت.

بند4- کابران این سایت مجاز به کامنت گذاری با موضوعات سیاسی و مذهبی نیستند و هرگونه کامنت گذاری خلاف عرف و عفت عمومی ممنوع بوده و هرگونه اظهار نظر یا اعمال مجرمانه و یا نقض کننده حقوق سایر افراد اعم از حقیقی و حقوقی ممنوع می باشد.

بند5- مراحل خرید از وبسایت مستر استاد به شرح زیر می باشد:

-بازدید از محصول و مطالعه صفحه محصول
-پرداخت وجه محصول بصورت الکترونیکی با استفاده از صفحه پرداخت وبسایت
-دریافت محصول به صورت آنلاین

9 پاسخ
 1. حقیقت حقی
  حقیقت حقی گفته:

  سلام وقت بخیر بنده بواسطه یکی از دوستان با این سایت اشنا شده ام علاقه زیادی به کارافرینی در حوزه تولید دام سبک دارم لطفا از راهنماییهای خود اینجانب را بهره مند فرمایید با تشکر

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   درود بر شما لطفا در محیط تلگرام به من یک پیام بدهید.
   ۰۹۱۲۷۵۵۹۶۵۵

   پاسخ
 2. حمیدکافی موسوی
  حمیدکافی موسوی گفته:

  سلام ..سایت شما حساب کاربری یا پروفایل ندارد ..
  من محصول ۶تاکشو موفقیت را خرید کردم واز سایت بیرون رفتم ..زمانیکه برگشتم وخواستم فایلها رو دانلود کنم متاسفانه جایی که فایلها رو از انجا دانلود کنم ندیدم و چقدر وقت منو گرفت که در نهایت موفق نشدم.. وچه حس بدی پیدا کردم .
  این برای سایت شما نقطه ضعف زیادی است که کاربر تجربه خوبی از سایت شما نداره..
  درحال حاضر هم هنوز دسترسی به فایلها ندارم .
  لطفا اگر پیام بنده را دیدید مرا راهنمایی بفرمایید.متشکرم

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   درود بر شما و با عرض پوزش
   تلگرام،خدمتتون پیام دادم.

   پاسخ
 3. ayat ghadiri
  ayat ghadiri گفته:

  با درود من سالهای متمادی در مجامع زیادی بوده ام انسانی به وارستگی شما کمتر دیده ام لذا با جان و دل اعتقاد دارم شما یکی از بزرگترین افتخارات کشورمان هستید وبه شما می بالم و صمیمانه دوستتان دارم….شاگرد شما آیت قدیری…..

  پاسخ
 4. مهران
  مهران گفته:

  سلام بر جناب شیرمحمدی عزیز
  جناب شیرمحمدی من یک درخواستی دارم نمیدونم داخل سایت مطلبی در مورد نحوه مطالعه ندیدم یعنی من دوس دارم شیوه مطالعه شما رو بدونم مثلا اگه هر کتاب یک هفته براتون زمان میبره شما چطور این مطالب اصلی رو استخراج میکنید و یادآوری میکنید چون ذهن انسان فراموش میکنه
  من عاشق مطالعه ام ولی این نقطه ضعف رو میخوام پوشش بدم و یه حسی بهم گفت میتونم جوابشو از شما بگیرم
  دوستتون دارم ی

  پاسخ
 5. ناشناس
  ناشناس گفته:

  اقای دکتر شیرمحمدی شما یکی از بینظیرترین اساتیدی هستین که خالصانه و خاضعانه در اختیار دانشجوهان قرار میدید سپاس فراوان

  پاسخ
 6. حمیدرضا کارگر
  حمیدرضا کارگر گفته:

  سلام استاد شیر محمدی وقتتون بخیر دوره ی کوچینگ رو هنوز هم برگزار می کنید ؟ به چه شکل ؟ حضوری ،غیرحضوری
  و از کدوم طریق به علاقمندان اطلاع می دهید و هزینه اش چقدره؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.