معرفی فیلم ۲۲: سوخته

فیلم شماره ۲۲: سوخته Burnt

سال ساخت: ۲۰۱۵

مدت زمان فیلم : ۱h 41m

کارگردان: جان ولز

بازیگر اصلی: بردلی کوپر

امتیاز کاربران: ۶٫۶ از ۱۰

فیلم سوخته با بازی بردلی کوپر

فیلم سوخته با بازی بردلی کوپر

خلاصه داستان:

آدام جونز با بازی بردلی کوپر در فرانسه در رستوران ژان-لئو به عنوان سرآشپزی موفق مشغول بکار است. اما به دلیل مصرف مواد مخدر و اختلالات روحی ناشی از دوران سخت کودکیش، کم‌کم رستوران و دوستان خود را از دست داده و مدتی ناپدید می‌شود. دراین مدت رقیب او (ریس) توانسته رستوران خود را تأسیس و ستاره ۳ آشپزیش را دریافت کند. آدام بعد از ۳ سال به لندن می‌رود تا بتواند همه چیز را از اول شروع کند.

او ابتدا به سراغ تونی که در رستوران ژان-لئو سرپیشخدمت بوده و حالا رستوران پدر خود را اداره می‌کند رفته و از او کمک می‌خواهد. تونی بخاطر رفتارهایی که از آدام در پاریس دیده در ابتدا نمی‌تواند به او اعتماد کند. آدام برای راضی کردن او قبول می‌کند زیر نظر روانپزشک تونی باشد و هر ماه آزمایش اعتیاد دهد.

آدام سپس به سراغ کونتی یکی دیگر از دوستان خود رفته و با سرآشپز او (هلنا) آشنا می‌شود و از هلنا می‌خواهد که بعد این با او کار کند.در لندن میشل، یکی دیگر از دوستان آدام، که به علت رها کردن موش در آشپزخانه اش توسط آدام نتوانسته بود رستورانش را نگه دارد، به علت نداشتن شغل او را بخشیده و تصمیم به همکاری با او می‌گیرد.آدام بعد از آزاد کردن مکس، یکی دیگر از دوستان خود از زندان، تیم آشپزیش را کامل کرده و خود را برای کار در آشپزخانه و تأسیس یک رستوران مشهور آماده می‌کند.

 

فیلم سوخته با بازی بردلی کوپر

صحنه های جذاب آشپزی و پشت صحنه رستوران در این فیلم چشمانتان را نوازش می دهد.

پیام موفقیتی فیلم:

این فیلم برای صاحبان رستوران و آشپزها نیز جذابیت خاص و ویژه‌ای دارد. فیلم سوخته ازجمله فیلم‌‌های رستوران محور است. این فیلم روایت تلاش سرآشپزی است که قصد دارد از افول به صعود برسد. آدام جونز پس از گذراندن دوران بدی در زندگی قصد ایجاد یک تحول بزرگ را دارد؛ اما این تنها یک تحول در زمینه شغلش نیست بلکه در طول فیلم شاهد تحول ابعاد شخصیتی او نیز هستیم.

گرچه هدف جونز (با بازی بردلی کوپر) تاسیس یک رستوران سه ستاره است اما برای رسیدن به هدف مسیری را طی می‌کند که تغییرات مثبتی در شخصیت او ایجاد می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.