دوره حضوری ۶ ماهه کوچینگ پلاس (تربیت کوچ حرفه ای)

دومین دوره پیشرفته تربیت کوچ حرفه ای (کوچینگ پلاس)

نازنین سخاوتی: مگه میشه آخه؟

نازنین سخاوتی هستم و خدا را هزاران بار شاکرم که سخاوتمندانه در حال گسترش دانش کوچینگ در ایران هستم.

یک روز سرکار خانم الله آبادی یکی از دانشجویان دوره کوچینگ پلاس بعد از کوچ کردن بسیار موفق یک فردی که دکترای مکانیک داشت و به مشاوره و مباحث رشد فردی و مشاوره بدبین بود برایم یک پیام بلند بالا گذاشت که کوچینگ یک علم الهی است و باعث آشتی آدمها با خودشان می شود.دیدم چقدر این توصیف برای کوچینگ بجا و زیباست.حقیقتا کوچینگ دانش نیست،اطلاعات نیست حکمت و خرد است. تکنیک صرف نیست بلکه آگاهی ناب است.

اثربخشی کوچینگ برای افراد

اثربخشی کوچینگ برای افراد

در طول بیش از ۲۵۰۰ ساعت جلسه و مکالمه کوچینگی که داشته ام هنوز که هنوز است بسیاری از اوقات از قدرت کوچینگ شگفت زده می شوم و با خودم می گویم مگر می شه آخه؟
مگر میشه این همه مراجع متنوع با دغدغه ها و نیازهای متنوع بیان کوچ بشن و دست پر جلسه را ترک کنن.حالشون خوب بشه و با کلی راهکار و امید و انرژی از جلسه خارج بشن.
من مراجعینی از کانادا،روسیه،امریکا،تهران،بندعباس،شیراز،مشهد،کرج و … داشته ام.

قشرهای مختلف از دندانپزشک بگیر تا یک زوج سلبریتی و یک کاسب یا یک کارمند یا یک مدرس و…

بین خودمان بماند تعدادی از کوچ ها و مدرسین بسیار بزرگ را هم کوچ می کنم و خب طبیعتا انتظار ندارید که جزییات بیشتری بگویم!! مثلا انتظار ندارید از مدرس سوپر موفقی بگویم که طی دو سال بیش از ۴۱ میلیارد ت درآمد داشته و من کوچ شخصی اش بوده ام و از موثر بودن جلسات حیرت زده شده است!

همه اینها را نگفتم تا خودستایی کنم.نگفتم که خودنمایی کنم گفتم که بگویم به قول دوست خوبم آقای شیرمحمدی «کوچینگ کار می کند،خوب هم کار می کند» این به این معناست که کوچینگ بسیار قدرتمنده، بسیار موثره، قویا نتیجه بخشه و خیلی هم حال خوب کنه.

تقریبا مراجعی نداشته ام که بیاید جلسه و بعد از جلسه با کلی حال خوب و احساس اقتدار جلسه را ترک نکند.

اگر دستگاهی باشد که میزان شادی،اعتماد به نفس و اقتدار و احساس تسلط بر زندگی را در ذهن آدمها اندازه گیری کند،تفاوت فاحشی در میزان این احساسات در قبل و بعد از جلسه کوچینگ وجود دارد.

یکبار در یکی از جلسات آقای شیرمحمدی گفت: آنچه همه خوبان دارند کوچینگ یکجا دارد.

به نظرم این جمله اصلا اغراق نیست.من هم این گفته را قبول دارم.کوچینگ محسناتی دارد که شاید کم لطفی باشد بگوییم حسن و بهتر باشد بگوییم جادو/معجزه.

تمام اینها را گفتم که از اعتقاد قلبی ام به کوچینگ اندکی گفته باشم.اما یک روز به خودم آمدم و گفتم نازنین مگر تو تا آخر عمرت چند نفر را می توانی کوچ کنی؟ ۱۰۰۰ نفر ۲۰۰۰ نفر ۵۰۰۰ نفر؟؟؟ این بود که تصمیم گرفتم دوره پرورش کوچ را برگزار کنم تا با آموزش و تربیت کوچ های حرفه ای این علم الهی را در بین مردم کشورم که اغلب حالشان خوب نیست گسترش دهم.

از ته قلبم می گویم گسترش کوچینگ رسالت من است.روزی از یکی از دوستانم شنیدم که می گفت آرزو دارم یک خانه سه طبقه در فلان منطقه شهر داشته باشم.من او را قضاوت نمی کنم اما خودم همیشه خواسته ام اهدافم و رسالتم چیزی باشد که اثری ماندگار از من به جای بگذارد.کاری کنم که جاودان شود و جاودان بماند.خدمتی عاشقانه برای کمک به آدمها.

یادگیری کوچینگ

یادگیری کوچینگ از نون شب واجبتره!

ببخشید متن احساسی شد.قرار بود معرفی مدرس باشد.ولی چیز دیگری از آب درآمد.

اگر بیشتر از من می خواهید بدانید اشکالی ندارد.لیسانس معماری دارم اما به دلیل علاقه زیادم به کوچینگ سال ۹۳ شروع به آموختن کوچینگ کردم در سال ۹۶ مدرک سطح ۱ بین المللی خودم را از فدراسیون کوچینگ آمریکا گرفتم. الان دانشجوی سطح ۲ کوچینگ هستم و قصد دارم مدرک PCC خودم را از همین فدراسیون بگیرم.

بعضی از دوستانم به من لطف دارند و می گویند تو جزو ۵ کوچ برتر ایران هستی ولی خودم فکر می کنم راه زیادی برای یادگیری و رشد وجود دارد که باید طی کنم.شاید تنها چیز قطعی درباره من این باشد که سعی می کنم در آموزش مانند نام خانوادگی ام رفتار کنم، ارایه سخاوتمندانه دانش و آگاهی ام به دیگران و یاد دادن هر آنچه بلدم، لذت بخش ترین کار دنیا برای من است.

می خواهم باور کنی عاشقانه مشتاق پیشرفت تویی هستم که الان این متن را می خوانی و به همین دلیل مثل یک دوست دلسوز از تو دعوت می کنم تا در دوره کوچینگ پلاس حضور پیدا کنی.قول می دهم زندگیت را به دو نیمه تقسیم می کنی قبل از کوچ شدن و بعد از کوچ شدن. این معجزه ی من نیست معجزه کوچینگ است.

خواستار رشد بیشتر تو، نازنین سخاوتی

خواستار رشد بیشتر تو، نازنین سخاوتی

 حسین شیرمحمدی: این دوره اعتماد به نفس شما را چند برابر می کند!

سالهاست که فعالیت های مختلفی در صنعت آموزش غیر آکادمیک ایران انجام داده ام. (هرچند رزومه و سابقه خوبی نیز در فعالیت های آکادمیک در سطح دانشگاه تهران،بهشتی و شریف دارم، دو رتبه تک رقمی در کنکور و مقالات علمی پژوهشی و …)

 • برگزاری صندلی داغ موفقیتی با حضور ۱۳ مدرس برتر
 • برگزاری اولین تاکشو موفقیت در ایران با حضور ۸ مدرس ستاره
 • تولید اولین محصول آموزشی ایونت مارکتینگ (برگزاری و بازاریابی رویداد) برای اولین بار در ایران.
 • برگزاری تورهای آموزشی تفریحی داخلی و خارجی
 • نوشتن ۸ جلد کتاب پرفروش

اما صادقانه بگویم اثربخش ترین آموزش رشد فردی که به آن اعتقاد دارم نه تاکشو است و نه تور.بلکه آن دانش کوچینگ است.واقعیت را بگویم هیچ چیزی به اندازه کوچینگ قدرتمند و نتیجه بخش نیست.نه ان ال پی نه هیچ مکتب دیگر روان شناسی و رشد فردی به پای کوچینگ نمی رسد.

این اعتقاد راسخ من بود که باعث شکل گیری چنین دوره ای و ترویج این مکتب شده است.

به این نتیجه رسیدم وقت گذاشتن من برای پرورش کوچ حرفه ای، نتیجه اش برای دنیا مجموعا بهتر است تا اینکه تک به تک آدمها را کوچ کنم.

عمیقا و شدیدا و قویا اعتقاد دارم:

۱-کوچینگ صد سر و گردن از سایر شاخه های رشد فردی و بیزنسی بالاتر است.به همین دلیل فرد مدتها کلاس یونگ و طرحواره درمانی و کلی کلاس و دوره می رود ولی چندان نتیجه نمی گیرد اما فقط کافیست همین آدم یک دوره کوتاه کوچ شود بعد خواهد دید نتایج این دوره برابر با کل آن دوره هایی است که سالها رفته.

۲-بیش از ۸۰%  مدرسان و افرادی که در بیو پروفایلشان نوشته اند: I am a coach   نه تنها کوچ نیستند بلکه حتی کانسپت و ادبیات کوچینگ را هم درک نکرده اند.چون دیده اند این عنوان شیک و مجلسی است و مد شده به خودشان این عنوان را سنجاق کرده اند.جایی دیدم فرد نوشته بود: کوچ وردپرس!!

می خواهید تست کنید؟ به بسیاری از همین افراد بگویید لطفا ۵ مورد از مدل های کوچینگ را نام ببر؟ ازش بپرسید لطفا مدل grow را توضیح بده؟ اگر توانست حتی نام یک مدل را بگوید (به جز مدل گرو که الان اشاره شد!) من به شما جایزه می دهم.

۳-کوچینگ معجزه می کند.اگر کسی صدها کتاب خوانده و دوره و سمینار رفته و نتیجه نگرفته چنین آدمی با یک دوره ۶ تا ۱۲ جلسه ای کوچینگ اندازه تمام آن سمینارها و کتاب ها نتیجه می گیرد.زیرا کوچینگ عمیق،علمی،نتیجه گرا و آگاهی محور است و تمام تمرکزش روی خود فرد است.

۴-دوره کوچینگ پلاس،کامل و جامع است.
نازنین سخاوتی کوچینگ را عالی درس می دهد و من بخش پلاس را یعنی: مارکتینگ،تبلیغ نویسی و کتاب نویسی

هیچ کدام از دوره های کوچینگ در ایران چنین جامعیتی ندارد، البته برخی از همکاران عزیز بعد از اولین دوره ما، یکی دو تکه ناقص از سرفصل های ما را به دوره شان سنجاق کردند حتی صفحه تبلیغشان را شبیه ما نوشتند اما خب مخاطب هوشمند است و مقایسه می کند.

تضمین کتبی می دهم آموزش های بخش پلاس که مربوط به من است شما را شگفت زده خواهد کرد.

اعتقاد قلبی ام این است یا با محتوایت مخاطب را سورپرایز کن طوری که لکنت زبان بگیرد! یا تدریس را ببوس بگذار کنار.صد البته آموزش های بخش کوچینگ توسط خانم سخاوتی هم معرکه است چون خودشان جزو برترین های این حوزه در کشور هستند.

دوره کوچینگ پلاس اول

دوره کوچینگ پلاس اول

تمرین عملی کوچینگ

تمرین عملی کوچینگ

تور تفریحی پایان دوره کوچینگ پلاس

تور تفریحی پایان دوره کوچینگ پلاس

دکتر روح الله کاظمی (دکترای ژنتیک) دانش آموخته دوره اول کوچینگ

دکتر روح الله کاظمی (دکترای ژنتیک) دانش آموخته دوره اول کوچینگ

۵-قلبا اعتقاد دارم قیمت دوره ما حقیقتا، نه تنها یک پیشنهاد رد نشدنی است بلکه اعتقاد دارم جوانمردانه است و  رضایت خداوند در آن وجود دارد.کدام دوره تربیت کوچ در ایران و دنیا بابت ۱۰۰ ساعت کلاس حضوری با خدمات جانبی (آموزش کتاب نویسی،بازاریابی سمینار،پذیرایی مفصل، تور رایگان) ۶٫۵ میلیون تومان می گیرند.
همین تهران خودمان برخی ها بابت ۵۰ ساعت کلاس وبیناری ۱۵ میلیون تومان می گیرند یا برای یک دوره ۶ روزه ۲۰ میلیون تومان دریافت می کنند!

۶-قسم می خورم بعد از اینکه تبدیل به یک کوچ حرفه ای شدید و کتابتان را نوشتید دنیا برای شما جور دیگری خواهد بود.احترام و عزتی که به یک نویسنده و کوچ می گذارند پیدا نشدنی است. محبوبیتی که بعد از کوچ کردن دیگران به دست می آورید طوری است که شادی و خوشحالی را ۱۰ هزار بار به رگ های شما پمپاژ می کند.مردم و باالخص، مراجعین تان شما را تحسین و تمجید می کنند و از یاد نخواهند برد.

در هر جمعی اعتماد به نفس تان ۱۰۰ خواهد بود زیرا دو امتیاز ویژه دارید کتابی که در کیفتان است و مهارتی که در ذهن تان است.فرقی نمی کند با چه کسی هم کلام می شوید با استاد دانشگاه یا با رییس یک سازمان یا با یک آدم ثروتمند، شما چیزی در چنته دارید که حلال مشکلات است و در مغز شماست.شما یک کوچ حرفه ای هستید.شما یک نویسنده کتاب هستید.به شما تبریک می گویم و برایت احساسی را آرزو می کنم که صدها بار آن را تجربه کرده ام.

بگذارید سخنم را با یک قصه تمام کنم.

یک روز در مترو تجریش و داخل قطار،یک آقای میانسال کراواتی کنارم نشسته بود ایشان از کیفش مجله ای در آورد تا بخواند دیدم مجله خلاقیت است.گفتم عذر می خوام شماره جدیدش تازه اومده؟ ایشان گفتند بله امروز خریدم.سر صحبت باز شد.من گفتم عاشق آن قسمت مجله هستم که آقای امامی مطلب می نویسد ایشان گفتند چه جالب من هم این بخش را خیلی دوست دارم و در بیمه فعالیت می کنم بعد پرسیدند مگر حیطه کاری شما در بیمه است؟ من گفتم قبلا کار می کردم اما الان کارم آموزش است و کتاب هم تالیف می کنم.

ایشان گفتند اتفاقا یک آقایی هست به نام آقای شیرمحمدی که کتابی نوشته به نام «شکستن مرزهای ثروت» و قبلا هم در بیمه بوده! نمی دانید آن لحظه چه احساسی داشتم فقط باید تجربه کنید! گفتم با اجازتون خودم هستم! و ایشان به قدری ذوق زده شدند که ایستادند و من را بوسیدند و گفتند که از خوانندگان وبلاگم هستند و کتابم را هم خوانده اند.
تمام حرفم این است که با نوشتن کتاب به جرگه افراد خاص جامعه می پیوندید و اعتماد به نفس تان ۱۰۰ برابر می شود آیا همین کافی نیست.من به شدت اعتقاد دارم اعتماد به نفس اثر مستقیم روی درآمد ما،روابط ما و حال خوب ما دارد و چقدر عالیست که با نوشتن کتاب هم حال خودمان خوب می شود هم حال دیگران را خوب می کنیم.

کتاب های حسین شیرمحمدی

بخشی از کتاب های حسین شیرمحمدی


مشخصات دوره کوچینگ پلاس (تربیت کوچ حرفه ای)

۱-حضوریه

(کوچینگ یه مبحث ساده ولی بسیار عمیقه، بهش میگن سهل و ممتنع، من موندم چنین مبحثی را چطور برخی همکاران به صورت آنلاین با وبینار و وویس! آموزش می دن؟! تو دنیای آنلاین،اتفاقا آموزش حضوری می چسبه و صد البته اثربخش تر هم هست. بگذریم از مزایایی چون نتورکینگ ، دوستیابی و دریافت انرژی و انگیزه!)

۲- ۹۶ ساعت آموزش حضوری به مدت ۱۲ جلسه ۸ ساعته در مدت ۶ ماه

(با ۹۶ ساعت آموزش کاربردی ،تمرین محور و بازی محور، محال است کسی از دوره کوچ حرفه ای بیرون نیاید.)

۳-پذیرایی خوب داریم که در کنار کوچ های خوب با کلی بگو بخند سرو میشه.

صبحانه و میان وعده شامل (میوه های متنوع فصل،نسکافه،چای گیلان،کیک،بستنی)
پذیرایی ناهار به صورت منو باز (چلوکوبیده،چلوجوجه،انواع غذاهای ایرانی و …)

(در بسیاری از دوره های آموزشی حتی چند میلیونی، پذیرایی یک نسکافه و کیک ساده است، بهانه شان هم این است که دانشجو برای محتوا آمده نه خوردن! ولی ما اعتقاد داریم فراهم کردن تغذیه مناسب و متنوع، وظیفه اخلاقی و انسانی ماست ضمن اینکه بهره وری و یادگیری را هم بالا می بره.)

 

۴- ۱۲ جلسه تلفنی یا حضوری (به انتخاب خودتان) کوچینگ هم سطح با هم دوره ای هایتان خواهید داشت که در آن ۶ جلسه کوچ و ۶ جلسه مراجع هستید.

 

۵-صدور مدرک معتبر کوچینگ به افرادی که آزمون پایان دوره را پاس کنند.

(مدرک درک نمی آورد ولی گاهی برخی جاها لازم است.)

۶-معرفی مراجعین رایگان و پولی که به ما مراجعه می کنند به فارغ التحصیلان دوره جهت کسب تجربه و درآمد

 

۷-برگزاری یک تور آموزشی تفریحی یک روزه کاملا رایگان

(شامل صبحانه،ناهار،میان وعده،بازی و تمرین گروهی) در انتهای دوره و در یک باغ رستوران زیبا در اطراف کرج

۸-امکان دو جلسه مشاوره رایگان با مدرسین دوره (با هر مدرس یک جلسه ۱ ساعته)

 

۹-دعوت از کوچ ها و مدرسین موفق همکار جهت ارایه تجربیات و پرسش و پاسخ در طول دوره

 

۱۰-پشتیبانی در گروه های تلگرامی توسط مدرسین و امکان تعامل با کوچ های دوره قبل

 

هزینه دوره تربیت کوچ حرفه ای کوچینگ پلاس

خدمات زیر تعهد ما به شماست.

۹۶ ساعت آموزش تماما حضوری

ارایه جزوه رنگی و فایل صوتی کلاس حضور کوچ های موفق در دوره

۱۲ جلسه کوچینگ هم سطح

پذیرایی صبحانه،میان وعده،ناهار

صدور مدرک رسمی

۲ جلسه مشاوره رایگان با مدرسین تور آموزشی تفریحی رایگان

پشتیبانی تلگرامی مدرسین

 

مبلغ ثبت نام به صورت اقساطی: ۸ میلیون تومان (۲ میلیون تومان پیش پرداخت و ماهانه ۱ میلیون تومان قسط)

مبلغ ثبت نام به صورت نقدی:  ۶٫۴ میلیون تومان

سرفصل های دوره کوچینگ پلاس

 • آموزش ۱۱ صلاحیت کوچینگ در ده جلسه به صورت تئوری و عملی با بازی و تمرین و کار گروهی
  جلسه اول /همه چیز درباره کوچینگ/ صلاحیت های لازم کوچینگ / ضوابط اخلاقی کوچینگ- کوچینگ چیست؟ تفاوت کوچینگ با رشته های مشابه/ کوچ کیست؟ اصول بنیادی کوچینگ/ معرفی ۱۱ صلاحیت کوچینگ/ تاریخچه کوچینگ
  جلسه دوم ایجاد اعتماد در کوچینگ/ حضور و توجه چیست؟/ کشف باورها و تعهدات ناخوداگاه کوچ و مراجع / ایجاد اعتماد به نفس و خودباوری در خود و دیگران/ ارزشهای فردی چیست و چطور در کوچینگ کمکتان می کند
  جلسه سوم اولین مهارت مهم کوچینگ: مهارت گوش شنوا
  جلسه چهارم دومین مهارت مهم کوچینگ: مهارت بازخورد
  جلسه پنجم سومین مهارت مهم کوچینگ: مهارت پرسشگری موثر
  جلسه ششم معرفی مدل کوچینگ GROW/ بررسی قسمتG / هدف گذاری در کوچینگ/ بررسی ساختار جلسه یک کوچینگ/ ایجاد موافقت نامه کوچینگ/ تمرین عملی
  جلسه هفتم بررسی قسمت R و O مدل گرو /ایجاد آگاهی در مراجعان/ تغییر دیدگاه و نقش آن در موفقیت/ نظم شخصی چیست؟/ تمرین عملی
  جلسه هشتم بررسی قسمت W در مدل کوچینگ گرو / مهارت تبریک و ترغیب در کوچینگ / طراحی برنامه عملی برای رسیدن به اهداف / طراحی اقدامات / درخواست در کوچینگ / تمرین عملی
  جلسه نهم نحوه ایجاد قرارداد/ مدیریت مراجعان/ معرفی و بررسی مدلهای معروف کوچینگ/ تمرین عملی
  جلسه دهم برگزاری جلسه آزمایشی و مزایای آن/ کوچینگ به عنوان یک حرفه/ نحوه نوشتن قوانین و ساختار شما/ معرفی کوچینگ به دیگران/ تمرین عملی
 • آموزش مباحث برندسازی شخصی
  (آداب معاشرت ویژه یک مدرس و کوچ حرفه ای، سلف مارکتینگ، حرفه ای گری در جلسات مشاوره و کوچینگ)
 • آموزش تبلیغ نویسی مقدماتی و پیشرفته
  (شامل ۲۱ تکنیک پایه و پیشرفته تبلیغ نویسی، رمز گشایی از ترفند های تبلیغاتی مدرسان ایرانی و بین المللی)
 • آموزش آنلاین مارکتینگ (بازاریابی در فضای دیجیتال)
 • آموزش …. و …. ( به بخش سوپرایز مراجعه کنید.)
 • تمرینات عملی + کوچینگ عملی + جلسات رفع اشکال و پرسش و پاسخ

خدمات سوپرایزینگ در دوره کوچینگ پلاس

چون خودمان عاشق سوپرایز هستیم از سوپرایز کردن بقیه هم لذت می بریم پس این هم سوپرایز ما به شما:

۱-سه نفر برتر دوره در دوره سوم تربیت کوچ به عنوان دستیار آموزشی انتخاب می شوند و بابت تدریس به آنها حق الزحمه پرداخت خواهد شد.

۲-کارگاه ۸ ساعته حضوری «کتاب نویسی و بازاریابی کتاب» به ارزش ۱ میلیون تومان به همه شرکت کنندگان هدیه خواهد شد.با مباحث این کارگاه،همه شرکت کنندگان قادر به نوشتن کتاب و چاپ آن خواهند شد.

۳-نحوه برگزاری و بازاریابی سمینار و کسب درآمد از خدمات حضوری آموزشی به صورت یک کلاس محرمانه ۵ ساعته به شرکت کنندگان هدیه خواهد شد. با مباحث این کارگاه،همه شرکت کنندگان قادر به برگزاری سمینار و کلاس حضوری خواهند شد.

۴-بعد از پایان دوره، دورهمی های تفریحی آموزشی در طبیعت خواهیم داشت (دریاچه چیتگر،جاده چالوس،دربند و …)

سمینار معارفه کوچینگ

سمینار معارفه کوچینگ (جهت ثبت نام سمینار معارفه آموزش محور که شامل ۳ ساعت آموزش و نیم ساعت محتوای تبلیغاتی است روی تصویر کلیک کنید.)

 

اگر می خواهید در این دوره شرکت کنید ولی مردد هستید و نیاز به مشاوره صادقانه دارید می توانید با شماره ۰۹۱۲۷۵۵۹۶۵۵ آقای شیرمحمدی تماس گرفته و یک جلسه مشاوره (حضوری یا تلفنی) رایگان رزرو کنید.

آموزش حضوری کوچینگ

آموزش حضوری کوچینگ

دوره تربیت کوچ حرفه ای

دوره تربیت کوچ حرفه ای

تقویم دوره آموزش تربیت کوچ

تقویم دوره آموزش تربیت کوچ

19 پاسخ
 1. خانم الله آبادی
  خانم الله آبادی گفته:

  دوره ی کوچینگ پلاس
  دروازه ی جدیدی از علم نویی به روی بنده در زندگی شخصی و اجتماعیم باز کرد.
  بارها گفتم و بازهم میگم
  این علم یک علم فراانسانیه
  این علم فارغ از نوع تحصیلات، بسیار بسیار مرتبط به خودشناسی و توسعه ی فردی شخص کوچ هست.
  بنده هر بار که به کلاس میومدم و یک مطلب جدیدی از کوچینگ یاد می گرفتم به قدری برام جذاب و نشاط آور بود که تا جلسه ی بعدی یک شارژ مثبت عالی بهم تزریق می کرد.

  مباحث کوچینگ بسیار بسیار به دلیل محتوای غنی اون برام دلپذیر بود و شاید بگم خیلی تو زندگیم به دنبال این بودم که بتونم روحمو اغناء کنم با مشاوره و تدریس و …. اما تا حد کمی این اتفاق می افتاد.
  اما زمانی که وارد حیطه ی یادگیری کوچینگ شدم شاید بخش عمده ای از این نیاز پر شد.

  مدرسین گرامی و خوب این دوره
  جناب دکتر شیر محمدی و سرکار خانم سخاوتی
  در داشتن این احساس خوب قطعا نقش به سزایی داشتند.
  این دوره چه بخش آموزش کوچینگش و چه بخش بیزینس آنلاینش برای بنده پر از خیر و برکت بود.
  این دوره یکی از بهترین دوره های آموزشی بنده در طول زندگیم بود تا جایی که به امید خدا زمانی که مسلط به این علم شدم همه ی مشغولیاتمو و منابع درآمدمو رها می کنم و به این موضوع می پردازم.

  کوچینگ همین که آدمها را انسانی توانمند و نابغه ی خلاق می دونه و رویکرد مثبت گرای رو به آینده داره برای من بسیار خوشایند بود.
  کوچینگ برای من مثل یک دوست دانا و فرهیخته میمونه که هم در لحظه برای کمک به خودم ازش می تونم مدد بگیرم و هم برای یاری دیگران….

  دست آورد کوچینگ،آشتی و صلح با درون و شاید بهتر بگم سفر به درونه.

  و این می تونه ارتباط قشنگتری با خود،دیگران،خدا و هستی برامون به همراه بیاره.

  و این کوچینگ را برای من دوست داشتنی و گوارا کرده..

  ممنون از دکتر شیرمحمدی که بانی این امر خیر آموزشی برای بنده شدند…

  دوره ی بیزینس آنلاین دکتر شیرمحمدی با اون تدریس سخاوتمندانشون هم به نظرم برای شخصی که فقط بخواد بیزینسشو ارتقاء بده عاااالیه.

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   سلام واقعا ممنونم خانم الله آبادی عزیز
   یادمه شما ثبت نام لحظه آخری بودید و علی رغم کلی مشغله موسسه و آزمون دکتراتون تو این دوره شرکت کردید و الان واقعا خدا رو شاکرم که دوره براتون اینقدر مفید بوده…
   از لطف شما خیلی ممنونم امیدوارم لایقش باشم.

   پاسخ
 2. تبسم احدی
  تبسم احدی گفته:

  سلام
  تبسم احدی هستم ،دانشجوی دوره کم نظیر کوچینگ پلاس ۱ …به باور من یکی از ارزشمندترین سرمایه گذاری های آموزشی حضور در این دوره میتونه باشه و البته یک انتخاب بسیار هوشمندانه ..تجربه من طی این دوره به برکت تمرین های عملی که در جلسات حضوری کلاس و خارج از کلاس داشتیم ،باید بگم بیش از اینکه به مراجعینم در جلسات مشاوره بخوام کمک کنم ،متوجه شدم چه میزان خودم رو هر روز بیشتر پیدا میکنم و بواقع از زمانی که به این یازده مهارت اصول کوچینگ مجهز شدم احساس توانایی بیشتری در برقراری کلیه ارتباطاتم میکنم. کوچینگ به من اعتماد به نفس بیشتری بخشید ،اینکه در توانمند ساختن یک فرد میتونم چه میزان موثر عمل کنم و مسیر رشد رو برای دیکر افراد هم باز کنم و حاصل دریافت این دانش رو بین دیگر عزیزان تقسیم کنم ،ی حس توصیف ناشدنیه.نهایت اثر گذاشتن و پیدا کردن رسالت زندگی با توانمند ساختن دیگر افراد جامعه..به نظر من لازمه این مسیر رو تمامی معلمین و مادران جامعه طی کنند تا در پرورش ‌ یک نسل مفید و پویا ، قدم هایی سازنده تر برداریم و فردایی روشن تر ، متفاوت از امروز رو در جامعه ایرانمون شاهد باشیم ،انسانهایی توانا و با عزت نفسی سالم. سخن کوتاه که بواقع نمیشه از تک تک لحضات ارزشمند و اثرات خوب این دوره بیش از این گفت. دوستان عزیز باید در این دوره حضور داشته باشید و عملا ،تجربه اش کنید تا متوجه باشید چه خدمتی به خود و جامعه میتوانید ارائه دهید و از برکت این انتخاب عمری مادی و معنوی بهرمند شوید و به خود افتخار کنید.

  در انتها با ارزوی گرفتن یک تصمیم پر ثمر برای شما عزیزانی که برای خواندن این پیام وقت ارزشمندتون رو قرار دادید و به امید دیدارشماخوبان.

  تبسم احدی
  دانشجو و مدرس علوم خودشناسی

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   درودها خانم احدی گرامی
   از لطف تون ممنونم
   مثبت بینی و مثبت اندیشی شما همیشه سرکلاس مشهود بود.ازتون ممنونم بابت اینهمه انرژی مثبت

   پاسخ
 3. فرشته سادات کهنگی
  فرشته سادات کهنگی گفته:

  من فرشته سادات کهنگی هستم
  از دانشجویان دوره بسیار عالی کوچینگ پلاس
  با حضور اساتید گرانقدرم جناب آقای شیرمحمدی بزرگوارو سرکار خانم سخاوتی نازنینم
  من سالهاست که در مسیر خودشناسی قدم گذاشتم و الحمدالله به جاهای بسیار خوبی هم رسیدم . کتابهای بسیار زیادی در این زمینه مطالعه کردم و در این راه هر کاری که می‌توانستم برای افراد زیادی با جان و دل انجام دادم .
  من در دانشگاه زبان و ادبیات فارسی خوانده بودم و قبل از آن در دوره دبیرستان خیلی مشتاق نویسندگی بودم.
  در پرزنت این دوره گفته شد که در نوشتن کتاب به ما کمک میشود، که اولین دلیل برای شرکت من بود.
  سخنان و طرز نگرش و دیدگاهی که اساتید داشتند برایم بسیار تامل برانگیز و منطبق با رسالت من و اهدافی بود که بر این اساس گذاشته بودم .
  با شرکت در این دوره من یازده اصل کوچینگ رو به زیبایی و با تدریس هنرمندانه خانم سخاوتی آموختم و همینطور مشغول نوشتن کتاب هستم که امید زیادی دارم از این به بعد استارت نویسندگی من بخورد و کتابهای متعددی بنویسم .
  چرا که استاد گرانقدرم جناب آقای شیرمحمدی این کار را برایم بسیار جذاب و دلچسب کرد و انگیزه کافی برای این کار را به ما داد و با آموزش ها و تجربیاتش راه را برای ما هموار کرد .

  از دیجیتال مارکتینگ اطلاع زیادی نداشتم و هدف من از شرکت در این دوره دیجیتال مارکتینگ نبود ولی به جرات میتوانم بگویم که این استاد گرامی ، بسیار متبحرانه و در نهایت مهارت این هنر را به ما آموخت ، و طوری ما را علاقمند کرد که من از زاویه ای دیگر به این موضوع نگاه کردم و بسیار مشتاق این مسیر شدم .
  ایشان در نهایت ادب و اخلاق این کلاس را برگزار کردند و با حسن نیت و سخاوتی که در ارایه دانش خودشان به ما داشتند ما را مجذوب این راه کردند و واقعا تدریس ایشان فوق‌العاده و بینظیر هست که تا به حال در هیچ استادی ندیده بودم .
  شخصیت ایشان مثال زدنی است و قطعا من بعد الگویی شایسته و بینظیر برای من خواهند بود و از نکات برجسته ای که مطرح می‌کردند و هیچ جا به گوش من نخورده بود و بسیار نو و جدید و کاربردی بود صددرصد در تمام ابعاد زندگی ام استفاده خواهم کرد و به دیگران خواهم آموخت.

  بر خودم واجب و لازم میبینم که از ایشان تقدیر و تشکری متناسب با شأن و مقامی که دارند و شایسته آن هستند به عمل بیاورم .
  برای ایشان و تمام اساتیدی که اینگونه خالصانه و عاشقانه قدم برمی‌دارند آرزوی صحت و سلامت دارم .
  امیدوارم که در تمام مراحل زندگی بیشتر و بیشتر از پیش بدرخشید و شاگردانی مثل خودتان پرورش بدهید .

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   خانم کهنگی عزیز بسیار ممنونم از این همه لطف شما
   .واقعا شما بزرگوارید و به من لطف دارید خیلی خوشحالم که کلاس اینقدر مورد توجه شما بوده که الحق هم فرد ریزبین و دقیقی هستید.

   پاسخ
 4. خیرآبادی
  خیرآبادی گفته:

  یه دوره فوق العاده از آقای شیرمحمدی.
  ویژگی بارز آقای شیرمحمدی این است که با عشق هر آنچه که میداند را به شرکت کنندگان دوره اش آموزش می دهد. با عشق کتاب می نویسد. با عشق تدریس می کند و با عشق کمک می کند تا افراد رشد کنند.
  همین یک نکته را بتوانیم از آقای شیر محمدی بیاموزیم برایمان کافیست.
  ره آسمان درونست پر عشق را بجنبان. پر عشق چون قوی شد غم نردبان نماند

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   ممنونم استاد خیرآبادی گرامی و عزیز
   خدا را شکر.من عاشق عشق ام و عاشق اینکه هرچه بلدم را با اشتیاق انتقال بدم.
   از محبت شما ممنونم و همیشه از مشورت های بی نظیر شما استفاده می کنم.

   پاسخ
 5. روح الله کاظمی
  روح الله کاظمی گفته:

  به نام خدا
  من روح اله کاظمی دکتری ژنتیک مولکولی و مدیر علمی آزمایشگاه تحقیقاتی ژن سبز هستم. این آزمایشگاه در زمینه ارائه آموزش‌ها و خدمات مرتبط با ژنتیک مولکولی و بیوتکنولوژی فعال است.
  من در دوره اول کوچینگ پلاس شرکت کردم. در خصوص دوره ارزشمند و پر بار کوچینگ پلاس باید بگویم یکی از بی نظیرترین دوره هائی است که تا به حال در آن شرکت کرده‌ام. من پس از جلسه معارفه به محتوای کلاس علاقمند شدم و در آن ثبت نام کردم. باعث افتخار من است که اعلام نمایم این دوره یک دوره تحول آفرین در زندگی شخصی و کسب و کار من بود. اساتید دانشمند دوره، سرکارخانم سخاوتی گرانقدر و آقای شیر محمدی عزیز، با طراحی منحصر به فرد و جذاب، دوره آموزشی را به نحوی پیش می‌برند که خروجی آن برای کسی که همراه و مشتاق در کلاس شرکت کند حتماً یک کوچ حرفه‌ای مجهز به ابزارهای نوین کسب و کار خواهد بود.
  بدون اغراق باید بگویم دوره کوچینگ پلاس در زندگی من تاثیر بسیار شایانی داشت و به نظرم می‌تواند زندگی هر فردی را متحول سازد و ارتقا ببخشد.
  بر اساس علاقمندی و تمرین‌های دوره، کتاب‌ها و سایت‌های مطرح خارجی در این حوزه را بررسی کردم و با اطمینان می‌توانم بگویم محتوای دوره کاملاً سخاوتمندانه و بر مبنای اصول بین المللی که مؤسسات مطرح در در حوزه آموزش کوچینگ ارائه می‌کنند طراحی و ارائه شد. چه بسا آموزش‌های بخش پلاس این دوره ایده¬ای اختصاصی و بسیار نوین در این سبک آموزشی است.
  آموزش‌های سرکار خانم سخاوتی به همراه تمرین‌های به موقع کلاسی و خارج کلاس و پیگیری‌های ایشان برای انجام تمرین‌ها می‌تواند هر شرکت کننده‌ای را به یک کوچ حرفه‌ای مبدل سازد.
  آموزش‌های بخش پلاس که توسط استاد شیرمحمدی ارائه می‌شود، ابزارهای نوین کسب و کار اینترنتی را در اختیار فرد شرکت کننده قرار می‌دهد به نحوی که با اجرای آنها فرد می‌تواند یک کسب وکار بسیار لذت بخش و ثروت آفرین را برای خود ایجاد نماید.
  به قول یکی از دوستان همدوره من، که در زمینه روانشناسی تخصص داشتند، کوچینگ یک علم الهی است و مجهز شدن به این ابزار می‌تواند زندگی فردی، اجتماعی و اقتصادی انسان را ارتقا ببخشد.
  از اساتید و همراهان عزیزم در این دوره بسیار سپاسگزارم و برای آنها آرزوی توفیق روز افزون دارم.

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   جناب دکتر کاظمی عزیز و متین
   حقیقتا افتخاری بود آشنایی من با شما و تواضع حضرتعالی.
   وقتی تو دوره منو استاد خطاب می کردید من خجالت می کشیدم چون خودمو به مدرس می دونم نه استاد.
   بزرگی و لطف شما درسه برای من.

   پاسخ
 6. سعید بهزادی
  سعید بهزادی گفته:

  سلام خدمت کاربران عزیزی که در حال خواندن این پست هستند
  در این کامنت می خواهم چند تا از خصوصیات بارز مستر استاد را بهتون بگم. شنیدید میگن یه نفر رو باید یا باهاش بری مسافرت یا هم خونه باشی تا بشناسی؟من شاید مسافرت آنچنانی با حسین خان شیر محمدی نرفتم(نهایتش جاده چالوس ) اما خوب با حسین هم خونه بودم و هستم هر از گاهی!
  با وجود اینکه من خودم تنها رمان آموزشی خلاقیت رو نوشتم، با ۵ دقیقه مکالمه با یک نفر متوجه می شوم ذهن ایده پرداز و خلاقی دارد یا خیر؟ بارزترین صفت حسین شیر محمدی ذهن خلاق و ایده پرداز اوست،از هر جمله او چند ایده خوب و بکر می شود برداشت کرد،کافی است ۲۴ ساعت او را در یک اتاق حبس کنید و سخت ترین مسائل را به او بدهید تا برایش صدها ایده بکر و نو پیدا کند(البته آب و غذا هم بهش بدهید!چون قبل از ایده پردازی باید ذهنش حسابی سیر باشد!)
  و این قدرت ایده پردازی و خلاقیت که به نظرم جزو ۳ مهارت برتری هست که هر کس باید در زندگی و کسب کار داشته باشد را حسین مدیون یادگیری و اشتیاق خودش هست.
  هر وقت پیش او می روم در حال خواندن کتاب هست؛آن هم بهترین و به روز ترین کتاب های دنیا و خلاصه برداری می کند،تا نفهمد ول کن یک مطلب نیست،مستر استاد نمی خواند که ناپلئونی پاس شود می خواند که ناپلئونی پاس کن ها را تبدیل به انیشتین دان ها بکند!
  از اشتیاق که دیگر نگویم،هر وقت با من همبرگر می خورد بدون سس همبرگر را قورت می دهد و وقتی بهش میگویم حسین مگر می شود همبر بدون سس؟میگه میخوام مزه گوشت رو حس کنم. نه تنها در خوردن این اشتیاق و لمس مزه گوشت را دارد بلکه در یادگیری نیز این چنین است، هر وقت چیزی را نمی داند خبر دار می ایستد و در آنکارد ترین حالت ممکن قرار می گیرد تا آن مطلب را به دیکشنری ذهنش اضافه کند.
  تجربه چندین بار سمینار و همایش مشترک را با حسین داشته ام و اگر بخواهم تاپ تن مدرسان ایران را بگوییم قطعا مستر استاد جزو این لیست هست،صداقت در کلام او موج می زند و خلوص نیت را در تمامی جنبه های زندگیش دارد.
  شاید اگر موقع تولد حسین شیر محمدی به من میگفتند به نظرت حسین در آینده چیکاره می شود گمان نمی کردم یک روز یکی از بهترین تبلیغ نویسان ایران شود.او کلمات را به حرکت در می آورد و طوری قلمش را روی کاغذ می چرخاند که هر کتابی بنویسد جزو پرفروش ترین ها می شود همانطور که در ۸ کتاب دیگرش این معجزه قلمش را دیده اید!
  نام مستر استاد را در گوشی خود ذخیره کنید به نظرم شماره حسین شیر محمدی باید جزو تماس های اضطراری گوشی هر کس که دنبال رشد و پیشرفت هست قرار بگیرد.

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   یه دوست جون جونی بخواد برات کامنت بنویسه نتیجش میشه همین هندونه زیر بغل گذاشتن ها!!!!!

   متشکرم سعید جان.
   من خلاقیت و ایده پردازی و قدرت تبلیغ نویسیمو مدیون یادگیرنده بودن شدید خودم و اشتیاقم می دونم البته در کل در هیچ زمینه ای مدعی نیستم الا سخت کوشی.
   که این سخت کوشی هم تو ژنوم من هست انگار ! به علت شغل کشاورزی پدرم.

   پاسخ
 7. جواد نظام دوست
  جواد نظام دوست گفته:

  دوره کوچینگ پلاس اول به خود افراد کمک می کنند که از بند باورهای محدودکننده های خود رها شوند و فاصله بگیرند از قضاوت دیگران وذهن رو از تشویش وناآرامی دور می کند و بعد به ارتباط با اطرافیانمان کمک می کند و حتی شاید بزرگترین کمک را به کسب و کارهایمان ومنابع انسانی حاضر در آن بکند.
  جواد نظام دوست،کارآفرین و
  شرکت کننده دوره اول کوچینگ پلاس

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   سلام جناب نظام دوست عزیز
   یادمه روز اول دوره،وقتی از دوستان خواستم از موفقیت هاشون بگم یه جمله طلایی گفتی: اینکه از خدا خواستی همیشه خودش هدایتت کنه.یقین دارم یادگیری کوچینگ و افتادن در این مسیر زیبا قطعا از مصادیق هدایت الهی بوده چون کوچینگ در هر پوزیشنی که باشید از شما انسان بهتر و متعالی تری می سازه.

   پاسخ
 8. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام آقای شیر محمدی گرامی
  من میخواستم بدونم این دوره های شما کوچ هم تربیت میکنه؟

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله دقیقا.
   دوره مون دوره تربیت کوچ هست.

   پاسخ
   • فاطمه
    فاطمه گفته:

    بسیار عالی
    بعد از گذروندن دوره کوچینگ چه طور میشه بهش به عنوان یک مهارت شغلی نگاه کرد؟ منظورم اینه که مرکزی هست که ما بتونیم در قالب ی کوچ اونجا فعالیتمون رو استارت بزنیم؟

    پاسخ
 9. زهرا باصری
  زهرا باصری گفته:

  سلام میخواستم ببینم کتاب ۷۰۰ سوال قدرتمند کوچینگ رو‌چطور میتونم تهیه کنم چون توی لیست کتابهای شما نبود ممنون میشم راهنمایی کنید
  سپاسگزارم

  پاسخ
 10. محسن پیشوت
  محسن پیشوت گفته:

  سلام خدمت شما دکتر شیرمحمدی عزیز، می خواستم بدونم چطور می تونم توی این دوره شرکت کنم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.