قوانین زندگی من

سلام سلام سلام
حاااالتون چطورهههههه: عالیه (با صدا و لحن دکتر حلت بخونید!)

سال ۹۴-۹۳ تو اوج دوران کتابنویسیم بودم! علی رغم مشغله زیاد (سربازی-متاهلی-بچه داری-پایان نامه ارشد و شاغلی!) اون موقع ها راحت سالی دو سه کتاب را می نوشتم.یکی از شیرین ترین و بهترین کتاب هایی که نوشتم کتاب قوانین زندگی من بود (ایده نوشتن این کتاب را از روزنوشته های محمدرضا شعبانعلی گرفتم،او هم برای خودش قوانینی داشت و من هم تصمیم گرفتم باورها و اعتقاداتم یا همان قوانینم را کتاب کنم.) کتاب که نوشته شد برای تاییدیه گرفتن به چند استاد ارسال کردیم اولین فیدبک محشر بود،دکتر حلت من و ناشرم را سورپرایز کرد.یک تاییدیه جانانه نوشت (با اینکه اصلا بنده را نمی شناخت) و ایمیل کرد.ناشر وقتی متن تاییدیه را پشت تلفن برایم می خواند،اشکم در نیامد! ولی تو آسمون داشتم پرواز می کردم! اینکه من به عنوان یک نویسنده گمنام با چنان تاییدیه ای مواجه شوم برایم حمایت و دلگرمی خیلی زیادی بود.سایر اساتید هم تاییدیه هایی نوشتند اما هیچ کدام مثل نوشته دکتر حلت به دلم ننشست!

کتاب قوانین زندگی من حسین شیرمحمدی

کتاب قوانین زندگی من حسین شیرمحمدی

کتاب که چاپ شد،استقبال مردم خیلی خوب بود،اغلب خواننده ها بعد از خواندن کتاب پیام می دادند و با محبت زیاد،سپاسگزاری می کردند.کتاب یک کتاب کاملا دلی بود و به دل هم می نشست.بیشتر پیام ها بعد از سپاسگزاری این بود که درخواست داشتند کوچ شان کنم! چون یک بخشی از کتاب نوشته بودم یک جلسه اول لایف کوچینگ من رایگان است.

خلاصه چاپ اول کتاب که تمام شد،متاسفانه دیگر به صورت فیزیکی چاپ نشد اما به صورت الکترونیکی (در فرمت ای پاب) در سایت کتابراه و طاقچه قرار گرفت.
بین ۷ کتابی که تاکنون نوشته ام این کتاب را بهترین اثرم می دانم و ای کاش بصورت فیزیکی وجود داشت تا به هر عزیزی به جای کارت ویزیت یک جلد از این کتاب را هدیه کنم.انشالله به تدریج تمام بخش های کتاب را در این وبسایت به صورت رایگان منتشر می کنم.اما اگر دلتان می خواهد کل کتاب را یکجا در اختیار داشته باشید می توانید از کتابراه یا طاقچه تهیه کنید.

نام کتاب: «قوانین زندگی من»
زیرعنوان: چگونه راه موفقیت را یافتم.
(۴۵ ایده برای ارتقا کیفیت زندگی شما)
نویسنده: حسین شیرمحمدی
سال انتشار: ۱۳۹۳
مقدمه: دکتر آناهیتا چشمه علایی
تاییدیه: دکتر احمد حلت و جمعی از اساتید
ناشر: نوآوران سینا
نشر الکترونیک: کتابراه-طاقچه-فراکتاب-مهارت زندگی

تقدیرها از کتاب «قوانین زندگی من»

کتاب حاضر یکی از نیازهای سرزمین بزرگ ایرانیان می باشد نویسنده نازنینی که خالق این اثر جاودانه است در حرکتی نو به زبان ساده دانش خودش را با مردم سخاوتمندانه  به اشتراک گذاشته است قوانینی که در این کتاب با روشی ساده و شیرین خلق و نگاشته شده است حکم دائره المعارفی را دارد که می تواند انسان را در مسیر موفقیت یاری رساند از آنجا که افتخار این را دارم که در ۳۰ سال گذشته  تکنیک های موفقیت را به زبان ساده در اختیار مردم ایران قرار دهم  با مطالعه کتاب حاضر آن را به لیست کتاب های خوب حوزه موفقیت جهت معرفی به دانشجویانم در نظر گرفتم برای آقای حسین شیرمحمدی آرزوی موفقیت و درخشش در این حوزه دارم.

دکتر احمد حلت(رئیس بنیاد سخنرانان حرفه ای ایران،روانشناس و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران،مدیر مسئول مجله موفقیت)

هرگاه دیدی صحبت های یک گوینده به دلت می نشیند شک نکن که خود آن شخص به گفته هایش عمل می کند.کتاب جناب شیرمحمدی از جمله کتابهاییست که حاصل پندار و گفتار و رفتار خود ایشان است و چه زیباست که انسان از نتایج و عملکرد های زندگی خودش برای دیگران بگوید که از کلام و رفتار و موفقیت های دیگران تعریف و تمجید کردن کار ساده ایست که جناب شیرمحمدی عزیز عکس اینکار را انجام داده اند.امیدوارم که روز به روز شجاعتر و خلاق تر باشند.

حجت الاسلام دکتر سید محمد عرشیانفر(مشاور فرهنگی سابق باشگاه پرسپولیس، مدرس رشد فردی و مهارت های زندگی)

کتابی که در دستان شماست حاصل تلاش یک جوان پرشور و اشتیاق ایرانی می باشد. حسین شیرمحمدی عزیز می تواند الگویی باشد برای جوانانی که می خواهند با نوشتن کتاب دانش و تجربیاتشان را در حوزه رشد فردی در اختیار هم میهنان عزیزمان قرار دهند. با بهره گیری از این کتاب به سبک ایرانی در مسیر موفقیت گام بردارید. به امید فردایی روشن برای کشور عزیزمان با دستان شمایی که با خواندن این کتاب در جهت رشد و تعالی خود گام بر می دارید.

 حمید امامی (نویسنده، سخنران بین المللی و نابغه فروش)

کتابی که حسین شیرمحمدی نوشته است به هیچ دردی نمی خوردالبته اگر فقط آن را بخوانید و مطالب آن را اجرا نکنید باید به تک تک جملات و عبارات آن عمل کنید تا طعم شیرین موفقیت را بچشید.

محمد پیام بهرامپور(مربی،مدرس و نویسنده در حوزه فن بیان و مهارت های ارتباطی)

نام کتاب «قوانین زندگی من» است اما من می گویم این کتاب می تواند «قوانین زندگی ما» نیز باشد.تجربیات سال ها زندگی حسین شیرمحمدی در قالب داستان های این کتاب خواندنی است.

سعید بهزادی(نویسنده و مدیر آکادمی خلاقیت)

مقدمه دکتر آناهیتا چشمه علایی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

دکتر آناهیتا چشمه علایی

از خواب بیدار می‌شوم. پیش از این که از جا برخیزم، کش و قوسی به بدنم می‌دهم و لبخند می‌زنم و به روز سلام می کنم: سلام امروز! سپس به خودم می گویم: “الان وقت خوبی است که از تختخواب بیرون بیایی و از فرصت‌هایی که دنیا امروز در اختیارمان گذاشته است، استفاده کنی.”

به آرامی پاهایم را روی زمین می‌گذارم و می گویم: سپاسگزارم!

می‌ایستم و می گویم: سپاسگزارم!

قدم برمی‌دارم و می‌گویم: سپاسگزارم!

جلوی آینه می‌ایستم و به موهایی که سیخ سیخ بالای سرم ایستاده نگاه می‌کنم و از ته دل به قیافه خنده دار خودم می‌خندم. مستقیم به چشمان خودم نگاه می‌کنم و می‌خندم. جوری می‌خندم که انگار همه سلول‌های بدنم می‌خندد. صورتم را می شویم. دندانم را مسواک می‌زنم. در هنگام مسواک زدن برای خودم شکلک در می‌آورم تا خلقم خوش شود.

کتری پر از آب را روی اجاق گاز می گذارم. آب جوش آمده است. چای دم می کنم. تا چایی دم بکشد فرصت دارم بنویسم. بی آنکه فکر کنم چی دارم می‌نویسم تند تند سه صفحه می‌نویسم. هرچی به ذهنم می‌رسد، از خوب و بد و زشت و زیبا می‌نویسم. این کار باعث می‌شود غرغرها و منفی بافی ها از کله‌ام خارج شود و روی کاغذ نقش ببندد. افکار انرژی دارند. وقتی آن‌ها را می‌نویسیم، انرژی به ماده تبدیل می‌شود و از ذهن ما خارج می‌شوند. وگرنه مثل کلاف سردرگم ما را تا شب گرفتار می‌کنند.

کتابی پر از نوشته‌های مثبت را برمی‌دارم و چند دقیقه می‌خوانم.

حالا آماده‌ام روز را آغاز کنم.

من آهسته آهسته روز را شروع می‌کنم. تا قدرت و انرژی کافی برای روبرو شدن با مسائل زندگی را داشته باشم. زندگی ماشین زده ما به گونه ای است که مدام ما را تحت فشار می‌گذارد: تندتر! تندتر! تندتر!

بیشتر ما صبح بیدار می‌شویم و بی آنکه درست دست و صورتمان را بشوییم عازم محل کار می‌شویم. هنوز از خوب شب گذشته آشفته‌ایم، هنوز ذهن مان ضعیف است که خود را در خیابان و در معرض هزاران مسئله می‌یابیم.

اولین ساعت صبح، ساعتی طلایی است و زمانی جادویی برای قوی شدن است. اگر آهسته آهسته روز را آغاز کنیم و اول صبح ذهن خود را پر از حرفهای خوب، فکرهای خوب کنیم، می‌توانیم روزی عالی را شروع کنیم.

در هنگام صبح ذهن ما بسیار تلقین پذیر است. اگر با حرفهای خوب، فکرهای خوب و افکار پر از سپاسگزاری آن را آغاز کنیم، روزی عالی را می‌سازیم.

من معمولا روزم را با خواندن کتابهای آنتونی رابینز، برایان تریسی، کاترین پاندر، لوییز هی و زیگ زیگلار آغاز می کنم. ولی از وقتی آقای شیرمحمدی نسخه ای از کتاب جدیدش را برایم پست کرد، صبحها این کتاب را می خوانم. پیش خودم فکر می کنم برای من پنجاه سال طول کشید تا بفهمم آنچه در این کتاب نوشته شده، درست است. کاش در سن پایین تری با نوشته هایی شبیه به این نوشتار زیبا آشنا می شدم. امیدوارم جوانان ما از محتوای ارزشمند این کتاب به خوبی استفاده کنند.

دکتر آناهیتا چشمه علایی

(متحصص جراحی عمومی،لایف کوچ ، مدرس مهارت های زندگی، مدیر وبسایت گیس گلابتون)

مقدمه نویسنده

یادم می‌آید در دوران نوجوانی دفترچه‌ای داشتم و به هر آدم مهمی که می‌رسیدم (از معلم مدرسه گرفته تا روحانی محله) از او می‌خواستم برای رسیدن به موفقیت توصیه‌ای به من بکند. آن توصیه‌ها را در دفترچه‌ای می‌نوشتم و سعی می‌کردم به آن‌ها عمل کنم تا روزی من هم انسان مهم و بزرگی شوم. آن توصیه‌ها بعضاً متناقض بودند یا اینکه در همه‌جا جواب نمی‌دادند و اصولاً بیشتر توصیه‌های اخلاقی بودند. بعدها که بزرگ‌تر شدم، بامطالعه صدها کتاب در زمینه‌های مختلف، مصاحبت و نشست‌وبرخاست با انسان‌های بزرگ، تجربه کار در بیش از ۴۰ سازمان بزرگ و کوچک، ۷ سال تحصیل در دو تا از بهترین دانشگاه‌های تهران و تجربه مشاغل مختلف از دست‌فروشی و فروشندگی گرفته تا مشاوره و کارمندی و تدریس در دانشگاه، باورها و ارزش‌های زیادی در ذهن من شکل گرفت و برخی باورهای قدیمی‌ام نیز از بین رفت. برخی باورها در ذهنم تبدیل به قوانین محکم و لایتغیری شد که عمل به آن‌ها همواره نتایج مطلوبی برایم داشت.

بعد از فراز و نشیب‌های مختلف زندگی و کمی بهتر دیدن جهان هستی، تصمیم گرفتم برخی از تجربیات زندگی‌ام را که به آن‌ها ایمان‌دارم برایتان بنویسم. تجربیاتی که به من کمک کرد تا بهتر زندگی کنم. انسان مفیدتری باشم. درآمد بیشتری کسب کنم. شادی و آرامش بیشتری تجربه کنم و به رضایت و موفقیت برسم. من این کتاب را با هزار امید و آرزو برای شما نوشتم و آن را به‌قدری خوب و مفید می‌دانم که یقین دارم بامطالعه و عمل به قوانین آن زندگی هر فردی متحول خواهد شد؛ اما درعین‌حال باید خاطرنشان کنم این قوانین را کاملاً شخصی می‌دانم و نه لزوماً درست.به کار بردن «من» در این جملات از علائم خودشیفتگی نیست بلکه تاکیدی بر شخصی بودن و غیر قطعی بودن مطالب است. تأکید می‌کنم این‌ها تجربیات شخصی بنده است و هیچ اصراری بر اثبات درستی و بی‌نقص بودن آن‌ها به دیگران ندارم اما خودم به آن‌ها ایمان‌دارم و برای من خوب کارکرده است.دلیل نگارش و ثبت این تجربیات شخصی را برای شما خواننده محترم در درجه اول بهانه‌ای برای فکر کردن و نگریستن به زندگی از زاویه‌ای جدید و سپس عمل به آن‌ها می‌دانم. من فکر می‌کنم شاید لازم باشد تا مطالب این کتاب را برای مدتی عمل کرد و بعد در مورد درستی یا نادرستی آن‌ها نظر داد؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنم قبل از هرگونه پیش‌داوری و قضاوت برای مدتی کم ولو ۳ ماه به این قوانین عمل نموده و بعد از دیدن نتایج تصمیم به پذیرش صددرصدی و اجرای آن بگیرید.

از این‌که این کتاب را تهیه‌کرده‌اید از شما متشکرم. به شما اطمینان می‌دهم اگر ۵ نفر در زندگی‌تان خواهان خوشبختی و عاقبت‌به‌خیری شما باشند یکی از آن‌ها من هستم. این کتاب را شاید من نوشته باشم اما سبب نوشتن اش شما هستید شمایی که به وجودتان افتخار می‌کنم.خوشحالم که این کتاب را برای شما نوشته ام. شما برنده هستید، چون اگر برنده نبودید برای خریدن این کتاب هزینه نمی‌پرداختید. خوشحالم که برای رشد شخصی‌تان هزینه کرده‌اید. تنها جایی که صرفه‌جویی جایگاهی در آن ندارد پرداخت هزینه برای آموزش و سلامتی است.این کتاب را نخوانید بلکه ببلعید،آن را به مغزتان تزریق کنید. با مطالعه این کتاب باتجربه‌های جالبی روبرو خواهید شد. قول می‌دهم از این کتاب به‌عنوان یکی از بهترین کتاب‌های عمرتان یاد خواهید کرد.

اجازه بدهید دیگر حرف نزنم، خدایا تو را شکر می‌کنم که به من کمک کردی کتابی دیگر بنویسم و فرصت تأثیرگذاری دیگری برایم فراهم نمودی. در طول زندگی‌ام بر افراد زیادی تأثیر مثبت گذاشته‌ام و این را بزرگ‌ترین موفقیت و رسالت خود می‌دانم. به همین دلیل اگر همین‌الان بمیرم از زندگی‌ام راضی‌ام. هرچند کارهای نکرده زیادی دارم. نمی‌دانم چند نفر این کتاب را خواهند خواند اما اگر فقط و فقط یک نفر با خواندن این کتاب زندگی‌اش عوض شود آن‌وقت من کارم را درست انجام داده‌ام.از شما می‌خواهم بعد از خواندن این کتاب با من تماس بگیرید و از احساساتتان برایم بگویید. مطالب این کتاب را اجرا کرده و تأثیرات آن را ببینید و برایم گزارش کنید. از شنیدن صدای شما و خواندن ایمیل‌های شما بسیار شاد می‌شوم.

همچنین از شما خواهشمندم یک نسخه از این کتاب را به حداقل ۵ نفر از مهم‌ترین افراد زندگی‌تان هدیه دهید با این کار شاید بتوانید مسیر زندگی فردی را عوض کنید. شاید بدون شما این ۵ نفر هیچ‌وقت با این کتاب آشنا نمی‌شدند.در پایان از پدر، مادر، همسرم و محمدهادی کوچکم  سپاسگزاری می‌کنم و این کتاب را با فروتنی تمام به همه معلمان عزیزم علی‌الخصوص استاد سید حسین عباس منش و استاد محمدرضا شعبانعلی تقدیم می‌کنم.

همچنین سپاسگزاری می کنم از دوستانی که با بازخوانی کتاب قبل از چاپ و ارائه نظرات خود به غنای کتاب افزودند:

آقایان: غلامحسین سلطانی،علی محمد افتخاری،اسماعیل ایزدی،محمد جواد خدادوست، علی صفری، ضیا بهرمان، علی فراهانی و سرکار خانم کبری مرادی.

قدردانی ویژه از:

خانم دکتر آناهیتا چشمه علایی ، الگوی مهرورزی و موفقیت.

فهرست کتاب قوانین زندگی من

قوانین ذهنی و روانی

قانون شماره ۱: برای عقیده‌ام نمی‌جنگم فقط می‌کوشم به آن عمل کنم.

قانون شماره ۲: الخیر فی ما وقع.

قانون شماره ۳: عینک خوش بینی زده ام.

قانون شماره ۴: هر استخوانی را به سمت سگ توجه ام پرت نمی‌کنم.

قانون شماره ۵: آرامش را در درون خودم می‌جویم.

قانون شماره ۶: بسیار کم غر می‌زنم.

قانون شماره ۷: ثابت نظر نیستم.

قانون شماره ۸: ترس،قاتل رویاهای ماست.

قانون شماره ۹: خودم را بیشر از هرکسی دوست دارم.

قانون شماره ۱۰: نظر، باور، ایمان

قوانین ارتباطات

قانون شماره ۱۱: حضورم در هرجایی منشأ برکت است.

قانون شماره ۱۲: قانون حسن جویی

قانون شماره ۱۳: قانون طلایی ۱۰ نفر مراسم خاک‌سپاری

قانون شماره ۱۴: صریح و شفاف هستم.

قانون شماره ۱۵: صداقت و درستکاری را ترجیح می دهم.

قانون شماره ۱۶: عذرخواهی سریع، قدردانی سریع

قانون شماره ۱۷: احسان بر پدر و مادر

قانون شماره ۱۸: میانگین ۵ نفر

قانون شماره ۱۹: قانون درخواست

قانون شماره ۲۰: معجزه کلام

قوانین سبک زندگی

قانون شماره ۲۱: دستگاه تلویزیون در منزلم ندارم.

قانون شماره ۲۲: مثلث وقت، فکر، انرژی

قانون شماره ۲۳: معجزه نوشتن

قانون شماره ۲۴: مسافرت

قانون شماره ۲۵: معجزه شکرگزاری

قانون شماره ۲۶: موفقیت یعنی خوشبختی

قوانین کسب و کار

قانون شماره ۲۷: شاغل نیستم، عاشق هستم.

قانون شماره ۲۸: قانون تخصص

قانون شماره ۲۹: قانون تکامل

قانون شماره ۳۰: رسالت زندگی‌ام

قوانین موفقیت

قانون شماره ۳۱: قانون تمرکز

قانون شماره ۳۲: نیروی چرایی

قانون شماره ۳۳: مسئولیت ٪۱۰۰ ای

قانون شماره۳۴: کوچینگ (Coaching) قطعه گم شده پازل موفقیت

قوانین یادگیری

قانون شماره۳۵: دانشجوی مادام‌العمر دانشگاه زندگی هستم.

قانون شماره۳۶: دوست خوب دوست مرده است.

قانون شماره۳۷: بهای آموزش را می‌پردازم.

قانون شماره۳۸: قانون سؤال

قانون شماره۳۹: من اینو می دونم

قوانین مالی

قانون شماره۴۰: احترام زیادی به پول قائل هستم.

قانون شماره۴۱: از بانک‌ها وام نمی‌گیرم.

قانون شماره۴۲: به شانس و قرعه‌کشی هیچ اعتقادی ندارم.

قانون شماره۴۳:  ۱۰٪ درآمدم را می‌بخشم.

قانون شماره۴۴: قانون فراوانی

قانون شماره۴۵: همه ما فروشنده‌ایم.

برخی از نظرات افرادی که برایم بصورت پیامک یا تلگرام ارسال شده است:

 • سلام استاد واقعا بابت تمام زحماتتون تشکر کتاب قوانین زندگی من عالی بود دیشب بیدار موندم تا ۴ صبح خوندم عالی و بی نظیر.انشالله مزاحمتون میشم فقط یه خواهش هرکتابی چاپ کردین یا منابع خوبی بهم معرفی کنین ، ممنون میشم. (محمد نیک صفت)
 • آقای مهندس کتابتان فوق العاده است از ساعتی که رسیدم منزل در حال بلعیدن قوانین زندگیتون هستم.محتوای عالی و بدون حاشیه.آفرین به شما. توفیق روز افزون براتون مسئلت می کنم.پایدار و برقرار باشید.(فولادی،وکیل پایه یک.مدیر وبسایت وکیل یار)
 • سلام آقای شیرمحمدی وقتتون بخیر علی محمدی هستم نمایشگاه کتاباتونو خریدم.کتاب قوانین زندگی من را واقعا عالی نوشتین آخرای کتاب هستم..
 • سلام جناب شیرمحمدی عزیز امروز که کتاب شما را خریدم فکر نمی کردم چندین ساعت بدون خستگی مشغول آن باشم درود بر شما. (۱۲۸۶٫٫٫۰۹۱۲)
 • سلام روزتون بخیر.آقای شیرمحمدی من امروز کتاب قوانین شما را خوندم خواستم هم تشکر کنم هم بهتون تبریک بگم کتاب فوق العاده ایه ساده و مختصر و مفید.موفق باشید(۲۱۸۳٫٫٫۰۹۱۲)
 • سلام حسین آقای عزیز امروزم را با کتاب شما شروع کردم.به قدری دلنشین،شیرین و کاربردی و حرفه ای و عالی بود که واقعا لذت بردم.امیدوارم موفق تر باشی بزرگوار.در ضمن احساس می کنم شما قانون لیاقت ها را به بهترین شکل انجام میدی.آرزو می کنم شما را در بالاترین قله های موفقیت ببینم.(فرهاد رامشینی.)
 • سلام استاد شیرمحمدی وقتتون بخیر متشکرم بابت نگارش کتاب عالی تون.واقعا اصول کاربردی و عملی را اشاره کردین.یه بار با دقت مطالعه کردم و یادداشت هایی ازش را گلچین کردم سری دوم دارم با مکث پنج تا پنج تا قوانین را تو زندگیم پیاده سازی و اصلاح می کنم.با آرزوی موفقیت روز افزون تون در تمامی مراحل زندگی و دنیای نویسندگی.دوستدار شما مرتضی رمضانخانی(آسمان البرز)
 • تشکر بابت کتاب عالی شما و نکات درستش.جلال میرضرابی
 • سلام آقای شیرمحمدی بزرگوار آقا من کتاب قوانین را یکبار خوندم آنقدر لذت بردم که تصمیم گرفتم یکبار دیگه بخونم.پیام دادم که بابت کتاب خوبتون تشکر کنم انشالله همیشه موفق و سربلند باشید منتظر کارهای خوب و عالی دیگه از شما هستم در ضمن بعد از اینکه یکبار دیگه کتابتونو یا بهتر بگم کتابمو خوندم حتما باهاتون تماس می گیرم یاعلی(داوود آقا خانی)
 • جناب شیرمحمدی سلام خداقوت من پناهی هستم  از نمایشگاه کتاب شما را خریدم و از مطالب خوبش استفاده کردم خواستم برای کسب راهنمایی بیشتر خدمتتان تماس بگیرم.سمیه پناهی
 • سلام الان کتابتون دستم رسید فوق العاده است.کتابهای شما میلیونی ارزش داره به شما میشه گفت هنرمند.سمانه فاتح.
 • جناب مهندس شیرمحمدی با سلام و احترام عذر می خوام که وقت گرانبهای شما را می گیرم بنده علی اکبر جعفری هستم در عرض یک هفته گذشته کتاب قوانین زندگی من را دو بار و شکستن مرزهای ثروت را یکبار مطالعه کردم تبریک و خسته نباشید عرض می کنم واقعا نفوذ کلام حضرتعالی عالیه خواستم از حضور عالی درخواست کنم وقتی را تعیین بفرمایید خدمت برسم که هم از نزدیک شما را زیارت کنم و هم ازتون راهنمایی بگیرم در واقع می خوام شما کوچ من باشید.ارادتمند شما.
 • سلام جناب شیرمحمدی عزیز این چند مدت کتابهای زیادی خواندم تا اینکه امروز عکس شما را دیدم و کتاب موفقیت شما را بعد از ظهر شروع کردم و الان به پایان رسوندمش.فقط بهتون بگم خالی از تعارف بسیار عالی و لذت بخش بود.از شما بابت هدیه ارزشمندی که به من دادید ممنونم و براتون آرزوی موفقیت دارم.در آینده اتفاقات بسیار بزرگی توسط من و شما خواهد افتاد.سید مهدی غضنفری
 • سلام مهندس امروز پنج شنبه است خدا روح رفتگانت را شاد شاد کند با این کتابی که تحویل جامعه دادی.
 • سلام آقای مهندس شیرمحمدی من خلیلی هستم دارم کتابتان را می خورم وقت کوچینگ می خوام.سه کتاب از دست شما تو نمایشگاه کتاب تهران گرفتم.
 • سلام جناب شیرمحمدی کتابتون را خوندم خیلی مشتاق شدم من از مربی ها و قهرمان های تکواندو هستم.مشتاق دیدار
 • سپاس از الله و عرض سلام و ادب.جناب آقای حسین شیرمحمدی من صابر از ارومیه بسیار اهل مطالعه دانش آموخته لیسانس گیاه پزشکی.اما بیکار دو بار سرمایه گذاری کردم تو بازار موبایل اما هر دوبار شکست خوردم.حالا که با قوانین زندگی من آشنا شدم به این نگرش رسیدم علت باخت من دنیاو آدمهاش نیست بلکه خودم به خودم باختم.من متاهلم و یک فرزند دارم تا چند روز قبل خیلی ناامید بودم اما وقتی با خواندن تک تک جمله های زیبای قوانین زندگی من امید در رگهایم جاگرفت.خیلی امیدوار شدم.اما هنوز به این نتیجه نرسیدم از کجا شروع کنم.و در آخر دوستتون دارم دستتونو می بوسم بابت کتاب زیبایتان.اطمینان دارم هر ناامیدی را امیدوار می کنه.
 • با سلام سپاس فراوان برای نگارش کتاب قوانین زندگی من برای شما استاد ارجمند ذهنی پویا و قلبی عاشق آرزومندم. مهرانی

 

تهیه کتاب قوانین زندگی من از کتابراه به صورت الکترونیکی + خواندن نظرات مردم درباره این کتاب

 

4 پاسخ
 1. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام جناب حسین شیرمحمدی بزرگوار تبریک میگم به خاطر جسارت و اعتماد به نفس و در عین حال تواضع تون و جای بسی خوشحالی و افتخار است که بنده کتاب قوانین زندگی من رو به صورت فیزیکی تهیه کردم و هر بار که می خونم خصوصا وقتی قوانین زندگیتان را مرور میکنم واقعا یاد جمله دکتر حلت که فرمودند دایره المعارفی است در مسیر کسب موفقیت. هر بار ۴۵ قوانین زندگی رو برای خودم تغییر می دهم و میگم ۴۵ قوانین زندگی خودم. امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید و شاهد پیشرفت روز افزونتون.

  پاسخ
  • حسین شیرمحمدی
   حسین شیرمحمدی گفته:

   سلام
   چون پارسال از یه بانک وام گرفتم.
   و قانونمو شکستم.

   پاسخ
 2. هدی
  هدی گفته:

  خدا قوت استاد.کتاب بسیار شیوا و دلنشین و کاربردی بود.ای کاش با این قوانین زودتر آشنا شده بودم ولی خدا را شاکرم برای یادگیری هیچ وقت دیر نیست

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.